Novinky

Nemesis: Lockdown

Nemesis: Lockdown

Rok vydání v ČR: 2019

Nemesis Lockdown je následovníkem oceňované hry Nemesis. Tato napínavá hra pro 1-5 hráčů o přežití v nehostinném kosmu přinese nová dobrodružství, založená na známých a nově okořeněných pravidlech hry. Čeká vás další hororový příběh ze světa Nemesis. Říkají, že jsem se z té havárie pomátla. Říkají, že mám halucinace po tom všem, co jsem na palubě Nemesis zažila. Ale já vím, že kdykoli přiložím ucho na horkou rudou skálu, něco slyším. Ozvěny z hloubi této planety, hlasy kvílící hladem a zuřivostí. Zdá se, že je zvuky lidských strojů brzo přilákají, ty krvežíznivé bestie ze starých časů Marsu. Musím zmizet, než se to stane. Víte, že vetřelci vám jdou po krku. Ale věříte, že lidi ne? K dispozici je i rozšíření Chytridi a doplňky přinášející novou rasu a 3D vylepšení dveří a dalších prvků ve hře. Zároveň umožňuje kombinovat původní hru Nemesis a rozšíření Psychonauti a Karnomorfové společně s Nemesis Lockdown. Proč si pořídit Nemesis Lockdown? 

  • Jedna z nejočekávanějších her roku 2022
  • Sbírá skvělé hodnocení na Boardgamegeek.com (aktuálně 8,5!)
  • Nová a samostatná hra ze světa Nemesis, ve které můžete využít i postavy z původní hry Nemesis.
  • Nové, ještě vyladěnější herní mechanismy a ještě intenzivnější zážitek.
  • Tentokrát ocitnete na marťanské základně, kterou narušila havárie zamořené vesmírné lodi.
  • V roli přeživší z lodi Nemesis či zaměstnance základny se budete potýkat s novou mimozemskou rasou Temnolovců, kteří jsou mnohem nebezpečnější tam, kde nezáří světlo... a bohužel pro vás v různých sekcích základny vypadává proud!

Další

Aktuality

Unboxing Nemesis: Den poté. Podívejte se dovnitř krabice tohoto velkého rozšíření! 🤩

Nemesis: Den poté je za dveřmi! Toto velké rozšíření k epické atmosférické hře Nemesis se nezadržitelně blíží! Vraťte se znovu na loď, tentokrát s novou posádkou, a snažte se přijít… Celá novinka »

16. 04. 2024

Co tě žere? je zábavná párty hra! Podívejte se, jak se hraje 🐻

Co tě žere? je naše nová zábavná párty hra pro dva až pět hráčů, kdy jedna partie vám zabere přibližně 15 minut.

15. 04. 2024

Další
×