Adventní kalendář je tu! Podívejte se na super tipy pod stromeček a soutěžte o skvělé dárky! Vánoce jsou MINDOK 🎁

Novinky

Nemesis: Lockdown

Nemesis: Lockdown

Rok vydání v ČR: 2019

Nemesis Lockdown je následovníkem oceňované hry Nemesis. Tato napínavá hra pro 1-5 hráčů o přežití v nehostinném kosmu přinese nová dobrodružství, založená na známých a nově okořeněných pravidlech hry. Čeká vás další hororový příběh ze světa Nemesis. Říkají, že jsem se z té havárie pomátla. Říkají, že mám halucinace po tom všem, co jsem na palubě Nemesis zažila. Ale já vím, že kdykoli přiložím ucho na horkou rudou skálu, něco slyším. Ozvěny z hloubi této planety, hlasy kvílící hladem a zuřivostí. Zdá se, že je zvuky lidských strojů brzo přilákají, ty krvežíznivé bestie ze starých časů Marsu. Musím zmizet, než se to stane. Víte, že vetřelci vám jdou po krku. Ale věříte, že lidi ne? K dispozici je i rozšíření Chytridi a doplňky přinášející novou rasu a 3D vylepšení dveří a dalších prvků ve hře. Zároveň umožňuje kombinovat původní hru Nemesis a rozšíření Psychonauti a Karnomorfové společně s Nemesis Lockdown.

Další

Aktuality

Otevřete si s námi adventní kalendář! Každý den máme tip na skvělou hru a o nedělích dárky 🎁

Každý den vám přineseme hned ráno tip na skvělou hru, která je ideální jako dárek pod stromeček 😊 No a na každou adventní neděli jsme si pro vás přichystali menší… Celá novinka »

01. 12. 2023

Mindotazy za listopad: City of Great Machine, Nemesis: Retaliation a novinky z Essenu

Podívejte se společně s námi na další díl Mindotazů, kde odpovídáme na vaše otázky! A jako vždy platí, že se nás můžete ptát a my se na všechny dotazy opět… Celá novinka »

30. 11. 2023

Další