fbpx
Mindok
Mindok Instagram Mindok Facebook Záruka spokojenosti
O nás

Jsme Mindok

Již více než 15 let vydáváme moderní deskové hry

Pravděpodobně nás znáte. Vydáváme jedny z nejpopulárnějších titulů u nás, jako jsou Krycí jména, Carcassonne, Desítka a další. Máme kvalitní hry pro každého – nehráče, začínající i deskovkáře.

Kdo jsme?Proč si vybrat naše hry?

Kdo jsme?

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky, Desítka nebo řada her SMART games. Máme ale i řadu dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Na českém trhu působíme od roku 2007 a za tu dobu jsme vydali více než 400 různých her.

MINDOK založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí. Jak majitel firmy, tak její zaměstnanci, jsou zkušenými lidmi v oboru moderních společenských her, kteří vycházejí z české hráčské komunity. Prvním hlediskem pro nás tedy vždy bude kvalita našich her.

MINDOK vám bude i v příštích letech přinášet nejkvalitnější světové hry. I nadále pro vás budeme vybírat ty nejzajímavější hry od řady světových vydavatelů – Například firem Hans im Glück, SMART Games, Kosmos, Moses a dalších. Ve spolupráci s vydavatelstvím Czech Games Edition budeme také nadále přinášet originální hry českých autorů.

Co znamená koupit si hru od Mindoku?

Vybírat hru může být složité. Vybrat tu s logem MINDOK znamená vybrat tyto záruky.

Pečlivý výběr her

Hry vybíráme pečlivě tak, abychom přinesli ty nejkvalitnější tituly, které vás budou bavit. Naše měřítka jsou opravdu přísná. Vybíráme zkrátka hry, které nás samotné baví a ke kterým se rádi vracíme i v záplavě nových a nových titulů, jež přináší globální trh.

Chceme ukázat, že existují kvalitní deskové hry, které stojí za to hrát. I proto máme velkou radost, když tituly, které vybíráme, pravidelně vyhrávají mezinárodní i místní ankety a umisťují se na vysokých pozicích v žebříčcích popularity.

100% česká lokalizace

Všechny hry, které přinášíme na náš trh, kompletně překládáme. Dáváme si záležet na tom, abyste dostali celou hru v češtině tak, jak si zasloužíte.

To neznamená jen přeložit pravidla. Samozřejmostí je i kompletně česká krabice, komponenty a vše, co se hrou souvisí. A to platí i u titulů, u kterých jsme ponechali původní název, jako je například Nemesis.

Kvalitní překlad

Může se to zdát jako klišé, ale my to nebereme na lehkou váhu. Kvalitní překlad je pro nás důležitý a tak se vždy snažíme si s ním vyhrát, jak to jen jde. Neznamená to, že jsme neomylní, ale snažíme se v rámci celého týmu vám přinést to nejlepší. Pokud má hra edukativní přesah (jako např. ptačí hra Na křídlech), konzultujeme při překladu odborníky, aby fakta seděla i pro ČR.

Ostatně, možná jste si sami všimli, že nás různé jazykové hříčky prostě baví. Třeba když Medobraní nese podtitul Včely v čele bzzznysu či rozšíření pro Ostrov koček nazýváme Pozdě, ale přede.

Kompletní podpora

Od nás se vždy dočkáte kompletní podpory. A to nemluvíme jen o webu, kde se snažíme být na všech dostupných kanálech, abychom mohli odpovědět na všechny vaše dotazy. Natáčíme pro vás i video návody, abyste nemuseli číst pravidla a ta jsou samozřejmě k dispozici i online ke stažení u nás na webu.

A pokud vám něco v krabici chybí či jste nedopatřením dílek ztratili, stačí nám napsat a pokud je to jen trochu možné, náhradní dílek vám rádi zašleme.

Jsme tu pro vás. Hráči pro hráče.

Poznejte náš tým

Všichni hrajeme srdcem 💖 Hrajte s námi.