Mindok
Mindok Instagram Mindok Facebook Záruka spokojenosti
Aktuality
05. 01. 2022 |

Otázky a odpovědi za leden: Hry, na které jsme pyšní, rozšíření Na křídlech, neohlášené novinky a další dotazy

Podívejte se na nejnovější díl pořadu Mindotazy, kde vám zodpovíme na všechny otázky a dotazy týkající se našich her a vydavatelství, které jste nám zaslali.


03. 01. 2022 |

Zapojte se s námi do výzvy 10×10 a hrajte o sto šest!

Nový rok chce pořádnou novoroční výzvu. My si ji dali sami – zahrát deset her desetkrát. Taková 10×10 výzva. Zapojit se můžete společně s námi! Vypište si 10 her, které si chcete zahrát, a po každé partii si zaškrtněte jednoho panáčka z Carcasssonne. Tak schválně, kdy se vám podaří zaplnit všechna políčka?

PDF soubor k tisku si můžete stáhnout zde.


29. 11. 2021 |

Soutěžte s námi o hru Bananagrams

Zasoutěžte si s námi na sociálních sítích o hru Bananagrams! Na Facebooku a Instagramu jsme rozjeli soutěž o 5 kusů této hry. Stačí, když složíte mřížku z písmen, které jsou na fotografii v zadání. To najdete na naší stránce na Facebooku i na Instagramu.


30. 08. 2021 |

Jóhó, vyplujte na vlny neznáma!

NA VLNÁCH NEZNÁMA je naše nová příběhová hra pro až 7 členů posádky pirátské lodi, v níž se vydáte na napínavá dobrodružství na vlnách v magickém světě plném stvůr, čarodějnic, pirátů, královského mužstva… to vše v ČESKY DABOVANÉ online aplikaci! Jóhóhó, ať teče rum!


03. 05. 2021 |

GoPop! v obchodech!

Ode dneška posíláme do obchodů novinku GoPop!, která se svým uklidňovacím praskáním bublinek stala fenoménem sociálních sítí. V malé, odolné a přenosné placičce se kombinuje jednoduchá abstraktní hra pro dva a uklidňující hračka pro jednoho.


07. 10. 2020 |

Katalog her 2020−2021

Po rozkliknutí této aktuality můžete nahlédnout na náš katalog herních novinek i stálic v portfoliu, platný pro rok 2020−2021!


02. 04. 2020 |

Zřízena linka deskoherní pomoci

Moc si vážíme toho, že i v současné nelehké době se řada z vás obrací ke hraní společenských her jako smysluplnému způsobu trávení času s dětmi a v rodinném kruhu. Proto vám rádi vyjdeme ještě více vstříc.
Nejste si jisti, která hra by pro vás byla ta pravá? Už hru hrajete a máte nějakou drobnou nejasnost v pravidlech? Chcete se zeptat na cokoli dalšího ohledně her MINDOK?

Právě pro vás je tu DESKOHERNÍ LINKA POMOCI. Každý všední den v rozmezí 15:00–18:00 můžete zavolat na telefonní číslo 737279587, kde se Vám bude věnovat náš hlavní herní prezentátor a milý kolega a pokusí se všechny vaše dotazy zodpovědět.


24. 03. 2020 |

NA KŘÍDLECH má 2× první místo v Trolím palci

Největší český deskoherní server zatrolene-hry.cz každý rok pořádá anketu Trolí palec, v níž sami hráči hlasují, jaká nejlepší hra v Česku předchozí rok vyšla. Náš ptačí hit Na křídlech vyhrál 1. místo hned ve dvou kategoriích 2019, rodinná hra a hra pro dva. Co Vy, už jste si zkusili vychovat svou voliéru? 😉