fbpx
Mindok
Mindok Instagram Mindok Facebook Záruka spokojenosti
Záruka 100% spokojenosti

Záruka 100% spokojenosti

Při vydávání her se snažíme vydávat ty, o kterých si myslíme, že jsou ve své kategorii skvělé a sami je chceme mít ve sbírkách doma. Hry jsou pro nás nejen práce, ale i koníček.

V dnešní době vychází velké množství her a je těžké se v nich vyznat a zahrát si všechny. My jsme se tak rozhodli, že vám s výběrem pomůžeme. Myslíme si, že naše hry vás budou opravdu bavit a že je budete chtít hrát stále dokola. Pokud by se ale i tak stalo, že se hrou nebudete spokojeni, připravili jsme záruku 100% spokojenosti. Ta znamená, že hru můžete i po zahrání vrátit a dostanete bez ptaní zpět celou její cenu.

Jak to funguje?

  1. Vyberte si hru, která se vám líbí, z našeho aktuálního katalogu. S výběrem vám rádi pomůžeme.
  2. Zamiřte do obchodu Svět her, kde si hru zakupte. Stačí u nás kliknout na tlačítko koupit. Nebo se stavte přímo na prodejnu.
  3. Vezměte si ji domů a zahrajte ji. Věříme, že vás bude bavit.
  4. Pokud by se ale přeci jen stalo, že se hrou nebudete spokojeni, přineste ji (nebo pošlete) kompletní zpátky do Světa her a dostanete zpět celou částku.
  5. Na vrácení v rámci 100% záruky máte 30 dní.

Akce probíhá od 1. června do odvolání a platí na všechny tituly značky MINDOK zakoupené a převzaté v tomto období.

Hry je možné v rámci 100% záruky vrátit osobně či zasláním v tomto období skrze obchod Svět her. Hry mohou být rozbalené, vyklapané a hrané s přihlédnutím k běžnému opotřebení. V případě závažnějšího poničení nelze 100% záruku uplatnit.

×