Které hry se dočkají dotisku a které nikoliv? Podívejte se na video!

Zelená planeta

Více informacíKoupit hru

Věk:

12+

Doba hraní:

90 min

Počet hráčů:

1–5

Náročnost:

těžká

Rok vydání:

2022

Zelená planeta

Popis hry

Krajina, rostliny i živočichové v koloběhu vzájemné podpory a rovnováhy, to je naše zelená planeta.

Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa.

Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný v budoucnu.

Zelená planeta je hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů – má přístupná pravidla, ale velkou hloubkou strategických možností.

Deluxe doplňky

Ke hře Zelená planeta je možné získat Deluxe doplňky obsahující dřevěné komponenty a balíček 12 oboustranných karet měsíců. V každé hře použijete jednu kartu, která ovlivní drobnou změnou pravidel celou partii.

 

Ke stažení

Další informace

Autor

Maxime Tardif

Obtížnost

těžká

Rok vydání

2022

Věk

12

Hrací doba

90

Maximální počet hráčů

5

Minimální počet hráčů

1

Herní materiál

283 karet Země, 145 kostiček výhonků, 105 žetonů půdy, 88 dílků kmenů, 74 dílků korun, 25 žetonů lístků, 32 karet ekosystémů*, 23 karet fauny*, 10 karet ostrovů*, 10 karet podnebí*, 6 karet pro sólový režim, 5 desek hráčů, 1 žeton aktivního hráče, 1 žeton začínajícího hráče, 1 deska fauny*, 1 bodovací zápisník, pravidla hry

*Pro vyšší variabilitu oboustranné!

Užitečné odkazy

Aktuálně z našeho blogu:

×