fbpx
Mindok
Mindok Instagram Mindok Facebook Záruka spokojenosti
Nedostupné
Zavřít detail

Dědictví: Vyhazov

11+ 45 min 2–5 těžká
Autor:Vladimír Suchý
Vydání v ČR:1995
Popis:

V tomto rozšíření začínáte hru s kartou zaměstnání, která udává váš pravidelný příjem a seznam "úkolů", které musíte splnit, abyste dosáhli svého vyhození. Pokud zameškáte práci, šéf je ochoten přimhouřit oko – měl vašeho strýčka v oblibě a soucítí s vaší ztrátou. Abyste nadřízeného patřičně rozzuřili, musíte se nechat načapat při tom, jak si místo práce (nebo truchlení po strýčkovi) náležitě užíváte. Rovněž budete mít příležitost najít si dobrou, náročnou manželku. Svatba je přece tak romantický způsob, jak ve chvíli utratit neskutečné množství peněz. Rozšíření obsahuje sadu snubních karet – tak tedy poklekněte a požádejte svou vyvolenou o ruku.
Další pestrost do hry přináší hrací plán sestavený při přípravě hry z 8 náhodně vybraných dílků. Na některých pak objevíte i tři klobouky – právě ty jsou určeny pravým gentlemanů, příliš zaneprázdněným na to, aby všechno zařizovali sami.
Anglická verze hry s kompletními českými pravidly uvnitř.

Herní materiál

nová plánovací deska, 16 oboustranných plánovacích dílků, 50 karet (zaměstnání, události, reality, poslední vůle a další sada zvláštních karet), 5 figurek poslíčka, žetony peněz, žetony degradace, česká pravidla

×