Nedávno jsme se mohli pochlubit výsledky ankety o nejlepší hry roku na BGG a nyní máme obrovskou radost z nominací na Spiel des Jahres.
Na Spiel des Jahres jsou nominovány naše novinky Jedeme bomby! a Flip 7 a na Kennerspiel des Jahres zase Osmero. Z nominací si tak celkově odnášíme 4 pozice, za což jsme moc rádi.
Počkat, 4? To nějak nevychází!
Ale nebojte, umíme počítat! Mezi nominovanými je totiž i jedna novinka, kterou vám dnes s radostí oznamujeme.
Vítejte zpět v nádherné přírodě Kaskádie! Tentokrát se do tohoto úchvatného regionu podíváme s hrou Kaskádie Junior, která je odlehčenou verzí oblíbené Kaskádie.

V Kaskádii Junior se hráči snaží vytvořit harmonický ekosystém skládáním dílků krajiny a umisťováním žetonů zvířat. Cílem je propojit co nejvíce stejných zvířat a krajinných oblastí, a za to získat body. Hra je jednodušší a rychlejší než její starší sestra Kaskádie, takže je ideální pro děti od 6 let a pro rodiny.
Verze Junior se zaměřuje na snadné skládání krajiny a sbírání žetonů zvířat, bez složitějších bodovacích podmínek. Jedna partie trvá jen 15-30 minut, což je ideální pro udržení pozornosti mladších hráčů. Hra je barevnější a ilustrace jsou přizpůsobené dětskému vkusu, ale stále si zachovávají krásu originálu.
Jedná se tak o skvělou novinku pro rodiny s dětmi již od 6 let.
Připravte se na společné dobrodružství v Kaskádii, kde budete vytvářet krásné scenérie a poznávat úžasná zvířata!





0 Komentářů