fbpx

2. prosince: Medobraní – neuvěřitelně krásná rodinná hra o vyrábění medu

2. 12. 2023

Představte si louky plné květů, kde včely objevily ekonomiku! Medobraní není jen hrou, je to cesta do světa, kde tito pilní tvorečci rozvíjejí svůj vlastní medový byznys. Tato strategická rodinná hra vás vtáhne do rolí královniných účetních, kteří spravují jejich plástve a medový trh. Připravte se na dobrodružství plné sběru nektaru, výroby medu, obchodování a plánování, vše zasazené do krásného prostředí Nektarového háje.

Medobraní je perfektní pro skupiny 1 až 4 hráčů, ideálně ve věku 10 let a výše. S délkou hry mezi 45 až 90 minutami, je to skvělá volba pro rodinné večery nebo pohodové chvíle s přáteli.

Herní sada obsahuje pestrobarevné komponenty včetně herních desek, destiček hráčů a různých herních prvků, které vytvářejí vizuálně opravdu nádherný zážitek. Ostatně, posuďte sami:

Jako správci královnina úlu musíte moudře rozhodovat o sběru nektaru, výrobě medu a jeho prodeji. Cílem je stát se nejúspěšnějším bzzznysmanem v královnině ekonomice! Strategicky rozšiřujte své plástve a vybírejte nejlepší místa pro uložení nektaru tak, abyste spustili ty nejlepší akce v nejlepší moment.

Medobraní je hra, která vás vtáhne do světa strategie a včelí ekonomiky, avšak v překvapivém a zábavném balení. Je to hra, která spojuje rodiny a přátele. Připravte se na svůj nejlepší medový tah a staňte se mistrem tohoto medového impéria!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...