Adventní kalendář je tu! Podívejte se na super tipy pod stromeček a soutěžte o skvělé dárky! Vánoce jsou MINDOK 🎁

DeskOFFky v Mostě

Přijďte se za námi podívat na svátek stolních a deskových her v Ústeckém kraji. Můžete si vyzkoušet stovky her, novinek i osvědčených titulů. Dočkáte se turnaje ve Vlcích, kteří zaznamenali... Celá novinka »

Deskohraní

Festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Devítidenní akce se... Celá novinka »

For Kids 2023

PVA EXPO PRAHA Beranových 667, Praha 9

Souběžně s Deskohraním nás potkáte i na For Kids - akci zaměřené na hračky a vybavení pro děti. Dříve uváděné akce FOR KIDS, FOR TOYS a FOR BABIES se tak... Celá novinka »

Brnohraní

Tento víkend se podíváme do Brna a na velkém Brnohraní, které se bude konat ve Středisku volného času v Lužánkách, na vás čekají nejen naše hry a prezentátoři, kteří vám... Celá novinka »

CVVZ – Celostátní vzájemná výměna zkušeností

CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkáte tu pedagogy, instruktory a vedoucí, profesionály i dobrovolníky. V rámci volnočasových aktivit nechybí ani herní aktivity a samotné stolní... Celá novinka »

Hratislava

Během listopadových výjezdů se dostaneme i do slovenské metropole. V bratislavském obchodním centru VIVO! budeme celou sobotu i neděli horlivé zájemce učit naše hry ve spolupráci s iHryskem. Oba dny... Celá novinka »

Boskovické deskohraní

Sokolovice Boskovice Sokolská 221/13, Boskovice

Přijďte si zahrát naše hry na Boskovické deskohraní. Vstupné: děti: 50 Kč / dospělí: 100 Kč / rodinné: 150 Kč

VIVOHRANÍ – festival deskových her

OC VIVO Hostivař Švehlova 32, Praha, Praha

V pátek 24.11. a sobotu 25.11. se můžete těšit na dny plné deskových her v podobě VIVOhraní! Pátek od 14:00 do 18:00 Sobota od 10:00 do 18:00 Objevte kouzlo deskových... Celá novinka »

Festival deskových her v Pardubicích

Pardubický festival deskových her 2023 Domovher.cz a Klub deskových her Herní liga pořádají 25. – 26.11.2023 v Pardubicích druhý ročník festivalu deskových her. Motto festivalu: „Přijďte si zahrát s celou... Celá novinka »