Adventní kalendář je tu! Podívejte se na super tipy pod stromeček a soutěžte o skvělé dárky! Vánoce jsou MINDOK 🎁

Svět knihy Plzeň

DEPO2015 Plzeň Presslova 14, Plzeň

4. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu. Přijďte se za námi podívat na knižní veletrh v Plzni. Můžete si prohlédnout naše novinky, hry si sami vyzkoušet i zakoupit. V... Celá novinka »

DeskOFFky v Mostě

Přijďte se za námi podívat na svátek stolních a deskových her v Ústeckém kraji. Můžete si vyzkoušet stovky her, novinek i osvědčených titulů. Dočkáte se turnaje ve Vlcích, kteří zaznamenali... Celá novinka »

Deskohraní

Festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Devítidenní akce se... Celá novinka »

For Kids 2023

PVA EXPO PRAHA Beranových 667, Praha 9

Souběžně s Deskohraním nás potkáte i na For Kids - akci zaměřené na hračky a vybavení pro děti. Dříve uváděné akce FOR KIDS, FOR TOYS a FOR BABIES se tak... Celá novinka »

Brnohraní

Tento víkend se podíváme do Brna a na velkém Brnohraní, které se bude konat ve Středisku volného času v Lužánkách, na vás čekají nejen naše hry a prezentátoři, kteří vám... Celá novinka »

CVVZ – Celostátní vzájemná výměna zkušeností

CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkáte tu pedagogy, instruktory a vedoucí, profesionály i dobrovolníky. V rámci volnočasových aktivit nechybí ani herní aktivity a samotné stolní... Celá novinka »

Hratislava

Během listopadových výjezdů se dostaneme i do slovenské metropole. V bratislavském obchodním centru VIVO! budeme celou sobotu i neděli horlivé zájemce učit naše hry ve spolupráci s iHryskem. Oba dny... Celá novinka »