Adventní kalendář je tu! Podívejte se na super tipy pod stromeček a soutěžte o skvělé dárky! Vánoce jsou MINDOK 🎁

Ladná Čeladná

Areál Základní školy Čeladná Čeladná 551, Čeladná, Česká republika

Stavte se za námi do oranžového stanu na hudební festival pro celou rodinu Ladná čeladná.

Svět knihy Plzeň

DEPO2015 Plzeň Presslova 14, Plzeň

4. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu. Přijďte se za námi podívat na knižní veletrh v Plzni. Můžete si prohlédnout naše novinky, hry si sami vyzkoušet i zakoupit. V... Celá novinka »

DeskOFFky v Mostě

Přijďte se za námi podívat na svátek stolních a deskových her v Ústeckém kraji. Můžete si vyzkoušet stovky her, novinek i osvědčených titulů. Dočkáte se turnaje ve Vlcích, kteří zaznamenali... Celá novinka »

Deskohraní

Festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Devítidenní akce se... Celá novinka »

For Kids 2023

PVA EXPO PRAHA Beranových 667, Praha 9

Souběžně s Deskohraním nás potkáte i na For Kids - akci zaměřené na hračky a vybavení pro děti. Dříve uváděné akce FOR KIDS, FOR TOYS a FOR BABIES se tak... Celá novinka »

Brnohraní

Tento víkend se podíváme do Brna a na velkém Brnohraní, které se bude konat ve Středisku volného času v Lužánkách, na vás čekají nejen naše hry a prezentátoři, kteří vám... Celá novinka »

CVVZ – Celostátní vzájemná výměna zkušeností

CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkáte tu pedagogy, instruktory a vedoucí, profesionály i dobrovolníky. V rámci volnočasových aktivit nechybí ani herní aktivity a samotné stolní... Celá novinka »