Adventní kalendář je tu! Podívejte se na super tipy pod stromeček a soutěžte o skvělé dárky! Vánoce jsou MINDOK 🎁

For Kids 2023

PVA EXPO PRAHA Beranových 667, Praha 9

Souběžně s Deskohraním nás potkáte i na For Kids - akci zaměřené na hračky a vybavení pro děti. Dříve uváděné akce FOR KIDS, FOR TOYS a FOR BABIES se tak slučují do jediného společného veletrhu. Stavte se za námi na stánku a rádi vás naučíme nějakou z našich her.

Brnohraní

Tento víkend se podíváme do Brna a na velkém Brnohraní, které se bude konat ve Středisku volného času v Lužánkách, na vás čekají nejen naše hry a prezentátoři, kteří vám je rádi vysvětlí, ale i turnaj v našich dvou malých velkých novinkách - karetním Papírovém moři a zakreslovací Příští stanici Londýn. Akce se koná ve... Celá novinka »

CVVZ – Celostátní vzájemná výměna zkušeností

CVVZ je každoroční tradiční setkání pracovníků s dětmi a mládeží. Potkáte tu pedagogy, instruktory a vedoucí, profesionály i dobrovolníky. V rámci volnočasových aktivit nechybí ani herní aktivity a samotné stolní hry. A proto nebudeme chybět ani my!

Hratislava

Během listopadových výjezdů se dostaneme i do slovenské metropole. V bratislavském obchodním centru VIVO! budeme celou sobotu i neděli horlivé zájemce učit naše hry ve spolupráci s iHryskem. Oba dny tam budeme v čase 10:00 - 19:00. Adresa: Nákupní centrum VIVO!, Vajnorská 100, 831 04 Bratislava, Slovensko.

Boskovické deskohraní

Sokolovice Boskovice Sokolská 221/13, Boskovice

Přijďte si zahrát naše hry na Boskovické deskohraní. Vstupné: děti: 50 Kč / dospělí: 100 Kč / rodinné: 150 Kč

VIVOHRANÍ – festival deskových her

OC VIVO Hostivař Švehlova 32, Praha, Praha

V pátek 24.11. a sobotu 25.11. se můžete těšit na dny plné deskových her v podobě VIVOhraní! Pátek od 14:00 do 18:00 Sobota od 10:00 do 18:00 Objevte kouzlo deskových her, jejich rozmanitou nabídku a rovnou si je na místě i volně zahrajte. Jsou pro vás připraveny herní zóny po celém VIVO!, kde si budete... Celá novinka »

Festival deskových her v Pardubicích

Pardubický festival deskových her 2023 Domovher.cz a Klub deskových her Herní liga pořádají 25. – 26.11.2023 v Pardubicích druhý ročník festivalu deskových her. Motto festivalu: „Přijďte si zahrát s celou rodinou. Doporučíme vám vhodnou hru a vysvětlíme pravidla. Můžete si ji koupit a doma si dát odvetu“ zcela vystihuje charakter a úlohu festivalu. Na festivalu... Celá novinka »

Deskovky v kině v Nymburku již pojedenácté

HáCéčkový μ-festík deskových her (vol. 11) aka deskovky v kině Kdy: V sobotu 25.11.2023 od 10:00 do 21:00 (možná i déle) Kde: Kino Sokol Nymburk (Tyršova 6, Nymburk) Jedenáctý deskoherní festík pro všechny, kdo mají chuť si zahrát nějakou tu deskovku, namalovat si figurky, přečíst komiks nebo se jen tak přijít podívat a popovídat si.

Festival Stavebnic a her Zlín

14|15 Baťův institut Vavrečkova 7040, Zlín

Přijďte si nakoupit naše skvělé hry na tento festival hraček a stavebnic. Jednotné vstupné: 100,- Kč, rodinné vstupné 300,- Kč Otevírací doba: 9 – 17 hodin