Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

10. 3. 2023

Jak někteří z vás správně odhadli, naše velká, opravdu VELKÁ, hra a pecka pro příští rok je ANDROMEDA’S EDGE, která před nedávnem ukončila velmi úspěšnou kampaň na Gamefoundu.

V této epické vesmírné hře se vydáte na okraj galaxie, do nebezpečného prostředí plného trosek staré civilizace a korzárů, kteří vám nic nedají zdarma. Létejte se svými loděmi, kupujte nové, vylepšujte, vytvářejte svůj vlastní engine a doveďte svou frakci k vítězství!

Tato velká hra snoubí dohromady částečně asymetrické frakce, worker-placement, engine building, area control a další mechaniky a vytváří tak neuvěřitelně zajímavý a tematický mix zábavy pro náročnější hráče. Jedna ze zajímavých věcí, kromě stavění vlastního tabla a enginu, je za nás třeba i systém bitev, který sice probíhá za pomoci kostek, ale dokážete poměrně jednoduše přivést štěstěnu na svou stranu.

V základu si budete moci tuto pecku zahrát až ve 4 hráčích. Společně s rozšířením, které vám také přineseme, budete moci počet rozšířit až na 5 a dokonce si ji zahrát i v sólo módu!

Tak kdo se s námi vydá do nebezpečných koutů Andromedy? Hra by měla být dostupná v příštím roce. Čím si zatím ale nejsme jistí, je název. Poradíte nám? Své návrhy můžete psát pod tento příspěvek na Facebooku.

Na anglický trailer se můžete podívat zde:

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×