Připravujeme: Rychlou karetní hru Sea Salt & Paper

29. 3. 2023

Občas v komunitě zaslechneme otázku, jakou hru by doporučili, pokud dotyčného baví Kabo, chtěl by se posunout o stupínek výš, ale stále aby šlo o chytrou skladnou karetní hru.

Konečně máme odpověď! Sea Salt & Paper, česky pravděpodobně jako Papírové moře, je malá chytrá hra se sbíráním sad, odhadováním štěstěny a soupeřů, na níž se podílel renomovaný autor Bruno Cathala. Partii sfouknete za půl hodiny, hra se vejde i do kapsy a vtipný herní zážitek podtrhuje velmi originální výtvarná stránka: na kartách jsou profesionální fotky origami speciálně vytvořených pro tuto hru!

Pevně věříme, že nezůstane jen u jedné partie – nás tato chytrá malá karetka chytla natolik, že ji hrajeme stále dokola. Těšit se na ni můžete ještě v tomto roce!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...