Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Připravujeme: rodinná hra Slon přes palubu

8. 2. 2023

Připravte si plavky, tohle bude mokré! Představujeme vám naši novou krásnou dětskou hru plnou zábavy o pokoušení štěstí.

Ve hře SLON PŘES PALUBU se vydáte na pirátskou loď (v podobě krabice hry, na níž magneticky drží prkénka) a se svým malým roztomilým sloníkem-námořníkem se projdete po prkně. Otáčíte karty pirátských pokladů a je na vás, kdy přestanete. Pokud přestanete včas, všichni ostatní naloží na konec svého prkna závaží. Když otočíte stejný poklad podruhé, váš sloník musí jít o krok dál! Komu se prkno převrhne jako první?

Hra vtipně kombinuje zmíněné pokoušení štěstěny s ruční šikovností a jistě nejen proto si již vysloužila nominaci na francouzskou herní cenu As D’Or! A vy se na ně můžete těšit již v létě!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...