fbpx

Připravujeme: Deep Dive. Ponořte se s tučňáky do hlubin oceánu

3. 5. 2023

Po oznámení minulý týden chystáme i tučňáky, kteří měli startovací kampaň spolu s Point City.

V přístupné hře pro děti na prvním stupni, Deep Dive, se chopíte týmu tří tučňáků, potápíte se do hlubin a sbíráte sady mořských živočichů. Po každém otočeném žetonu se musíte rozhodnout, zda se spokojit s aktuálním úlovkem, nebo se potopit hloub do bohatších, ale nebezpečnějších vod. Sem tam totiž na druhé straně mořského žetonu číhá predátor, který vašeho tučňáka lapí, jindy zase kamínek, který vám dovolí se příště ponořit hloub. (Skuteční tučňáci totiž občas polykají kameny právě pro hlubší ponor.)

Celé je to zabalené do roztomilého pestrého vizuálu s roztomilými dřevěnými tučňáky, zahrajete si v hezkém rozmezí 2–6 hráčů a krabička je zhruba stejně velká jako Zbodni salát.

A my opět váháme z názvem… Poradíte, jak pojmenovat hru s potápějícími se a lovícími tučňáky? Své odpovědi nám můžete napsat pod příspěvek na Facebooku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...