Připravujeme: Deep Dive. Ponořte se s tučňáky do hlubin oceánu

3. 5. 2023

Po oznámení minulý týden chystáme i tučňáky, kteří měli startovací kampaň spolu s Point City.

V přístupné hře pro děti na prvním stupni, Deep Dive, se chopíte týmu tří tučňáků, potápíte se do hlubin a sbíráte sady mořských živočichů. Po každém otočeném žetonu se musíte rozhodnout, zda se spokojit s aktuálním úlovkem, nebo se potopit hloub do bohatších, ale nebezpečnějších vod. Sem tam totiž na druhé straně mořského žetonu číhá predátor, který vašeho tučňáka lapí, jindy zase kamínek, který vám dovolí se příště ponořit hloub. (Skuteční tučňáci totiž občas polykají kameny právě pro hlubší ponor.)

Celé je to zabalené do roztomilého pestrého vizuálu s roztomilými dřevěnými tučňáky, zahrajete si v hezkém rozmezí 2–6 hráčů a krabička je zhruba stejně velká jako Zbodni salát.

A my opět váháme z názvem… Poradíte, jak pojmenovat hru s potápějícími se a lovícími tučňáky? Své odpovědi nám můžete napsat pod příspěvek na Facebooku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...