fbpx

Představujeme vám hru Zelená planeta

20. 6. 2022

Nedávno jsme vám oznámili, že vydáme krásnou karetní hru EARTH, ve které budujete vlastní ostrov plný rostlin, stromů a hub. A nyní vám můžeme ukázat finální českou krabici a název, který je ZELENÁ PLANETA.

Vybírali jsme mezi velkým množstvím různým názvů, nakonec jsme ale zvolili právě tento, protože za nás nejlépe reflektuje to, o čem hra je. Podobně, jako v jiných, totiž pokládáte karty do mřížky na stůl, Jedná se ale právě jen o květiny, stromy, houby a různé krajiny. Z toho si budujete vlastní ostrov, který se snažíte vytvořit tak, aby spolu jednotlivé prvky co nejlépe fungovaly.

V Zelené planetě najdete velmi chytrý systém akcí, kdy vybírající hráč má více možností, ostatní se ale nenudí a akci provedou také, byť slabší. A k tomu máte vždy možnost spustit patřičné efekty z již vámi vyložených karet a tak si můžete připravit svoje vlastní kombo. Pravidly se přitom nejedná o nijak příliš náročnou hru, zároveň ale přináší hráčům obrovské herní možnosti a hlavně – zahrajete si ji až v pěti a dohraná je díky simultánním tahům i v plném počtu za hodinu a čtvrt!

Tady máte na ukázku pár karet ze hry. No nevypadají nádherně? 🙂

ZELENÁ PLANETA je plánována až na přelom roku/začátek příštího, ale my se již nyní nemůžeme dočkat, až tu bude.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...