fbpx

Předobjednejte si Zelenou planetu včetně deluxe komponent

14. 4. 2023

Jedna z nejočekávanějších her tohoto roku (a také jedna z nejrychleji rostoucích v rámci žebříčku nejlepších her na BGG), Zelená planeta, se blíží! V obchodech bude od 1. června a tak jsme již rozeslali nabídku s předobjednávkami.

Krajina, rostliny i živočichové v koloběhu vzájemné podpory a rovnováhy, to je naše zelená planeta. Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa.

Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný v budoucnu. Zelená planeta je hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů – má přístupná pravidla, ale velkou hloubkou strategických možností.

Kromě skvělé ceny získáte společně se Zelenou planetou i DELUXE DOPLŇKY – sadu 12 oboustranných karet měsíců, které ozvláštní každou partii, a dřevěné deluxe komponenty nahrazující kartonové dílky půdy, hráčské žetony a žeton aktivního hráče. Samostatně se přitom tento balíček bude prodávat za výchozí cenu 199 korun.

Tomu říkáme skvělá nabídka!

Jako vždy platí, že se můžete podívat na náš YouTube kanál, kde jsme si připravili unboxing:

A poté zamířit k vašemu oblíbenému prodejci deskových her 🙂 Předobjednávky ve speciálkách již běží!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...