Předobjednejte si Nemesis: Den poté a vyhrajte krabičku vesmírných koček!

25. 3. 2024

Velké rozšíření Nemesis: Den poté se blíží! V obchodech právě běží předobjednávky a my jsme si pro vás všechny připravili speciální akci! Každá předobjednávka se může zúčastnit naší nové soutěže!


Přeskočit na: Nemesis: Den poté | Pravidla soutěže | Soutěžní formulářNemesis: Den poté přináší několik nových modulů pro sérii Nemesis. V kombinaci s první hrou Nemesis si můžete užít novou „hru po hře“, kde se vrátíte zpět na vesmírnou loď po klasické partii a budete se s novou posádkou ve zkrácené hře snažit přijít na to, co se na lodi stalo a splnit zadané úkoly. Zároveň obsahuje zbrusu nové postavy, které použijete jak v původní hře, tak i na Marsu v Nemesis: Lockdown při kombinaci s rozšířením Chytridi a doplňky.

Nejste si jistí, co vše lze v rámci série kombinovat? K tomu máme následující tabulku:

Soutěžte o kočičky k Nemesis!

Každý, kdo si předobjedná Nemesis: Den poté má možnost vyhrát jednu krabičku těchto krásných kočiček! Stačí provést předobjednávku v kterémkoliv obchodě, který tento titul nabízí. Následně pak stačí vyplnit formulář níže, kde nám pošlete snímek obrazovky s danou objednávkou, její číslo a obchod, kde jste ji vytvořili. Pro výhru v soutěži je nutné objednávku i zaplatit, převzít a následně nevrátit v rámci 14 dnů.

My po ukončení soutěže vylosujeme 10 z vás, kteří od nás získají kočičky jako dárek!

 

Soutěžit mohou jak ti, kteří si předobjednají samostatné rozšíření, tak i ti, kteří zakoupí speciální set Nemesis: Den poté a Nemesis: Lockdown s Chytridi a doplňky!

Soutěžíme od 25. března až do 30. dubna včetně! Nezmeškejte svou příležitost získat skvělá rozšíření k Nemesis za super cenu a k tomu možnost získat krásné kočky! Ty v rámci hry nepřináší žádná herní pravidla, jedná se o vizuální vyšperkování hry – mohou nahradit např. žeton prvního hráče. Předobjednávku je nutné učinit do 30. dubna včetně odeslání formuláře. Soutěže se mohou účastnit i předobjednávky vytvořené před spuštěním soutěže. Účastnit se soutěže je možné pouze jednou a každou objednávku lze použít pouze pro jednu osobu.

Soutěžní formulář

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Kde jste rozšíření zakoupili?
Zadejte číslo vaší objednávky, které vám přidělil obchod.
Click or drag a file to this area to upload.
Nahrajte nám snímek obrazovky vaší objednávky tak, aby bylo vidět, že součástí objednávky je rozšíření Nemesis: Den poté. Osobní údaje, jako je adresa apod. můžete začernit.
Kompletní pravidla soutěže naleznete níže na stránce.
Podrobná pravidla soutěže

1. Vyhlašovatel soutěže

1.1. Vyhlašovatelem soutěže je společnost MINDOK s. r. o. (dále jen „vyhlašovatel“).

 

2. Doba trvání soutěže

2.1. Soutěž probíhá od 25. března 2024 do 30. dubna včetně.

 

3. Podmínky účasti

3.1. Soutěže se mohou zúčastnit jenom fyzické osoby starší 15 let s trvalým pobytem a doručovací adresou na území České či Slovenské republiky (dále jen "soutěžící").

3.2. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci vyhlašovatele a dalších společností zajištujících průběh soutěže a jim blízké osoby.

3.3. Podmínkou účasti v soutěži je odeslání odpovědi na soutěžní otázku prostřednictvím výše uvedeného formuláře společně se všemi náležitostmi a povinnými údaji.

3.4. Účastnit se mohou pouze osoby, kteří odeslali a následně i dokončili předobjednávku v libovolném obchodě. Součástí této objednávky musí být produkt Nemesis: Den poté - ať už v samostatné variantě, či ve speciálním balíčku s hrou Nemesis: Lockdown a rozšířením.

3.5. Zasláním odpovědi soutěžící akceptuje tyto Oficiální pravidla a podmínky soutěže.

3.6. Vyhlášení soutěže proběhne do 14 dnů od jejího ukončení. Vyhrát mohou pouze ti, kteří dokončili objednávku, tzn. zboží převzali, zaplatili a nevrátili v rámci 14 dnů od vyzvednutí zboží.

3.7. Každý soutěžící se může účastnit pouze jednou.

3.8. Soutěžící dává souhlas, že jeho e-mailovou adresu může vyhlašovatel zařadit do své databáze kontaktů a zasílat komerční sdělení.

 

4. Cena pro výherce

4.1. Cena pro každého vítěze je 1 ks produktu Nemesis: Space Cats. Takto vylosovaných vítěz bude 10.

4.2. Výhru nelze převádět na jiné osoby.

4.3. Výhry nejsou právně vymahatelné. Výhry nelze proplácet v hotovosti ani za ně poskytnout jinou věcnou náhradu. Nepřevzaté výhry po 2 měsících propadají vyhlašovateli.

4.4. Výhru je možné si po předchozí dohodě převzít v kanceláři vyhlašovatele, případně bude zaslána na adresu výherce skrze službu GLS.

 

5. Osobní údaje

5.1. Soutěžící uděluje podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) svůj souhlas se zpracováním osobních údajů nahlášených v rámci soutěže za účelem předání výhry, či jiných otázek spojených se soutěží a za účelem informování o dalších marketingových akcích vyhlašovatele prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to po dobu 2 (dvou) let ode dne začátku soutěže s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Správcem osobních údajů ve smyslu zákona je vyhlašovatel soutěže.

5.2. Osobní údaje nebudou dále předávány třetím osobám.

5.3. Soutěžící svou účastí uděluje vyhlašovateli souhlas s uveřejněním svého jména a příjmení.

 

6. Závěrečná ustanovení

6.1. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

6.2. Vyhlašovatel tímto není vůči soutěžícím jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany vyhlašovatele, než ta, která jsou uvedena v těchto pravidlech.

6.3. Každý soutěžící účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito Pravidly a zavazuje se je dodržovat a neporušovat právní řád České republiky ani oprávněné zájmy vyhlašovatele.

6.4. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo činit kdykoliv rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně změny pravidel, přerušení soutěže, pozastavení soutěže, předčasného ukončení soutěže nebo vyloučení jakéhokoli soutěžícího ze soutěže bez nároku na jakoukoliv kompenzaci, a to zejména z důvodu nedodržení pravidel soutěže nebo při pouhém podezření z nedodržení pravidel soutěže, nezákonného jednání nebo jiného závadného chování ze strany soutěžícího.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×