fbpx

Novinkový nášup na začátek roku 2023: Kdy vyjde rozšíření Na křídlech, Zelená planeta a Psí park?

1. 1. 2023

Na aktuální rok chystáme nemálo novinek. Dočkáme se nejen skvělých spíše hráčských titulů, jako je třeba Zelená planeta, ale i třeba rozšíření Hnízdem v Asii pro rodinnou hru Na křídlech či ideálního valentýnského dárku – čokoládového Azulu. Všechny tyto hry budou dostupné v obchodech již na začátku daného měsíce, v ideálním případě hned od prvního dne.

Dostupné od února

  • Azul: Mistři čokolády
  • Na křídlech: Hnízdem v Asii
  • Na křídlech: Hnízdicí box

V únoru nás čekají dva, tedy spíše tři, velké tituly.

Všechny mlsné fanoušky série Azul zajisté potěší nová, limitovaná, edice Azul: Mistři čokolády. Jedná se o hru velmi podobnou první edici ze série Azul, má ale zbrusu novou čokoládovou grafiku a několik drobných pravidel navíc, které vám osvěží hru. A když se na to tak díváme… no není k nakousnutí? Prostě ideální dárek nejen na Valentýna.

Společně s tím bude dostupné o zbrusu nové rozšíření pro hru Na křídlech, Hnízdem v Asii. Toto rozšíření přináší nový mód pro dva hráče (a dá se tedy hrát i jako samostatná hra) a k tomu i nový mód pro až 7 hráčů. Zároveň nechybí spousta nových ptáčků z Asie, nová barva vajíček a další prvky pro obohacení základní hry.

A aby toho nebylo málo, vydáváme i Hnízdicí box, tedy velkou krabici s insertem nejen na základní hru a všechna doposud vydaná rozšíření, ale i na ta budoucí! V této krásné krabici tak uchováte naprosto vše pro hru Na křídlech. A ještě budete mít vše krásně uspořádané a připravené pro hru.

Dostupné od března

  • Psí park
  • Psí park: Evropští psi
  • Psí park: Psí hvězdy

Březen a duben bude ve znamení pejsků. Začneme krásnou velkou hrou Psí park. Zde se budete starat o svou partu pejsků a chodit je venčit do parku. Společně s tím budou dostupná i dvě rozšíření s dalšími pejsky.

Pokud vás zajímá, jak hra vypadá a co najdete uvnitř krabice, můžete se podívat na naše video:

S Psím parkem cestují i rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy, které do hry přináší další a další karty pejsků.

Dostupné od dubna

  • Plyšová hlídka: Bráškovy patálie
  • Psí parťáci

V dubnu se dočkají všichni fanoušci populární příběhové hry Plyšová hlídka. Dorazí nám totiž dlouho očekávané rozšíření Bráškovy patálie. Děj se odehrává jen pár let po původních příbězích a naše známá holčička má nyní mladšího brášku. K hlídce se přidá i jeho plyšák, jednorožkyně Ducalka, a také úplný nováček, svalnatá akční figurka jménem Drsoň. Základní princip hry se nemění, ale s novými figurkami a pěti novými příběhy vás čekají další hodiny zábavy i zamyšlení s vašimi dětmi.

A jak jsme slíbili, i duben bude ve znamení pejsků. Čekají na nás totiž Psí parťáci, nová hra s principy podobnými hře Kočičí klub. Tak jako spousta lidí, vašimi sousedy počínaje a členy královské rodiny konče, se v této hře ujmete rolí psích páníčků těšících se radosti ze svých čtyřnohých přátel. V průběhu hry budete získávat karty, sbírat kosti a opatřovat svým roztomilým pejskům krmivo. Budete je zachraňovat z útulků, učit je nové povely a pečovat o jejich jedinečné vlastnosti.

Dostupné od května

  • Pokojovky

Hra pro všechny, kteří rádi pěstují květiny? Nebo by chtěli, ale reálně se jim to nedaří? Ano, to jsou Pokojovky! Za touto skvělou hrou stojí tým lidí, který vám již přinesl Pelíšek či Kaskádii. Staňte se nadšeným pěstitelem pokojových rostlin z celého světa a pokuste se jim vytvořit u sebe doma to nejpříznivější prostředí. Vaše tahy budou velmi jednoduché: vyberte si dvojici karta – žeton a co nejvýhodněji je přiložte do své sady.

Dostupné od června

  • Zelená planeta

Ještě před letními prázdninami vám přineseme velkou pecku, a to hru Zelená planeta. Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa. Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný v budoucnu. Zelená planeta je hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů – má přístupná pravidla, ale velkou hloubkou strategických možností.

Věříme, že vám tyto hry udělají radost a těšíte se na ně stejně, jako my.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×