Žhavé novinky se blíží! Těšte se na novou párty hru, přílet draků a návrat na Nemesis!

6. 3. 2024

Venku se otepluje a i když se zima možná ještě vrátí, jaro se nezadržitelně blíží! A s ním i spousta našich novinek. Pojďme se podívat, co najdete v nejbližších měsících v obchodech!
Začneme hned v průběhu příštího týdne, kdy k nám dorazí rozšíření Krajiny Kaskádie! To přináší nové destičky prostředí, více možností umísťování žetonů a dále rozšiřuje obzory milovníkům Pacifického severozápadu.

 

19. 3. zavítá do obchodů Co tě žere? – Bláznivě vypadající zábavná karetní hra, kde se snažíte nebýt sežrán a zároveň schlamstnout co nejvíce protihráčů! Blafujte, odhadujte ostatní a hlavně se skvěle bavte v až 5 hráčích!

1. 4. nás čeká velká pecka Na křídlech draků – Staňte se oceňovaným drakologem, prozkoumávejte jeskyně a sbírejte ty nejlepší draky roztodivných tvarů i vlastností! Jedná se o hru ze série Na křídlech, která využívá podobné herní základy, ale přináší spoustu nového a zajímavého.

1. 5. se znovu vrátíme na Nemesis. V Nemesis: Den poté se vrátíte po plnohodnotné partii Nemesis opět na loď s posádkou vyšetřovatelů. Vaším cílem bude zjistit, co se na té zpropadené lodi sakra stalo. Hutná atmosféra, nové postavy a notná dávka strachu je v krabici přibalena.

Přehled všech připravovaných novinek naleznete jako vždy v sekci Připravujeme.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×