Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Vytiskněte si insert pro naši novinku Codex Naturalis

11. 5. 2022

Naše krásná novinka Codex Naturalis je již v obchodech a baví nejednoho hráče. Nyní si ale můžete poměrně snadno vylepšit svou vlastní, plechovou, krabičku této hry. Ondřej Cigánek totiž vytvořil insert (tedy pořadač) pro tuto hru ve formě souboru pro 3D tiskárnu a my jej nyní, s jeho svolením, dáváme ke stažení.

Díky tomuto insertu budete mít dva pořadače na karty tak, abyste je vytáhni a rovnou hráli. Ty pak vložíte do vnitřního pořadače, který drží všechny herní žetony a úkoly. Vše má tak v krabičce pevné místo a ještě se s tím lépe hraje.

.

.

Jednotlivé soubory stačí vytisknout a následně vložit do krabičky dle obrázku výše. Velkou krabičku tiskněte pouze jednou, držák na karty dvakrát a kolečka čtyřikrát. Využít můžete libovolnou 3D tiskárnu, ke které máte přístup.

.

.

Po vytištění budete mít váš Codex Naturalis krásně seřazený a připravený na všechny cesty, ke kterým kovová krabička přímo vybízí.

.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Videonávod ke hře Psí park

Videonávod ke hře Psí park

Právě dnes vychází naše nová hra Psí park včetně rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy. No a abyste nemuseli číst pravidla, připravili jsme si pro vás oficiální...