Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Staňte se mistry čokolády v nové limitované edici hry Azul

11. 1. 2023

Únor se blíží a s ním i svátek zamilovaných. Pokud hledáte ideální dárek pro vaši drahou polovičku, máme pro vás jednu novinku. Od 1. února totiž bude v obchodech zbrusu nová limitovaná edice hry Azul.

Ve hře Azul: Mistři čokolády budete skládat vlastní bonboniéru za pravidel, které můžete znát právě z prvního dílu ze série Azul. Díky tomu vás tak čeká osvědčená herní klasika, která získala nejedno ocenění a přízeň mnoha hráčů. Nyní si ji můžete užít ve zbrusu novém hávu, kde jednotlivé dílky připomínají krásné čokoládové bonbóny. Překreslené jsou hráčské desky, jednotlivé výlohy a nový je i sáček na dílky.

Zároveň přináší i jedno malé ozvláštnění a to ve formě volitelného pravidla, kdy můžete využít speciální zadní strany jednotlivých výloh. Ty nově nesou speciální efekty, které se aktivují při braní dílku z právě této výlohy. Díky tomu si i v této edici užijete objevování nového a to bez toho, aby hra byla složitější a náročnější.

Předobjednávky ve specializovaných obchodech deskových her běží již nyní, tak neváhejte! Skladem je Azul: Mistři čokolády v obchodech od 1. února a jedná se o limitovanou edici. Tedy o omezený náklad, u kterého s dotiskem nepočítáme. Pakliže vás tedy tato sladká novinka zaujala, neváhejte a zamiřte ke svému oblíbenému prodejci deskových her.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...