fbpx

Spustili jsme předobjednávky na rozšíření k Plyšové hlídce

14. 2. 2023

Jak jistě víte, pro Plyšovou hlídku chystáme rozšíření Bráškovy patálie, které se nezadržitelně blíží! Vraťte se do krásného světa Plyšové hlídky v 5 nových příbězích! Do obchodů jsme rozeslali předobjednávky a hra bude dostupná již 3. dubna!
Děj se odehrává jen pár let po původních příbězích a naše známá holčička má nyní mladšího brášku. K hlídce se přidá i jeho plyšák, jednorožkyně Ducalka, a také úplný nováček, svalnatá akční figurka jménem Drsoň. Tato neohrožená dvojka sice navštíví Říši zapomnění poprvé, ale má pro strach uděláno a nebojí se přiložit k dílu plastovou ruku i plyšové kopyto, když je třeba chránit děti před příšerami.

S Buclíkem, Rypáčkem a celou staronovou partou prožijí mnohá další dobrodružství, během nichž budou zkoumat nepoznané krajiny i čelit novým nepřátelům. Základní princip hry se nemění, ale s novými figurkami a pěti novými příběhy vás čekají další hodiny zábavy i zamyšlení s vašimi dětmi. Máme tu klučinu, který potřebuje ochránit, tak si zalátejte díry, posbírejte knoflíky a nabruste zbraně… stát se může všechno!

Tak neváhejte, ať na vás zbude! A taky, kdo by chtěl čekat. Předobjednávky budou putovat z obchodů hned mezi prvními! Naleznete je u všech dobrých prodejců deskových her.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...