Vyhrajte Kingdomino Lovci mamutů a speciální promo hrady!

13. 3. 2022

Právě nám dorazily dva předprodukční vzorky naší chystané novinky KINGDOMINO LOVCI MAMUTŮ. Jedná se o samostatnou hru ze série Kingdomino, kde se ale přesunete do pravěku. Budete zde lovit mamuty, chytat ryby a využívat oheň.

A protože se rádi podělíme, máte šanci vyhrát 1 kus hry Kingdomino Lovci mamutů. Na další 3 šťastlivce čeká 1 kartonový promo hrad ke hře Kingdomino, který není běžně k dostání.

Jak na to?

Je to jednoduché! Publikujte na sociální sítě příspěvek s fotkou vaší oblíbené hry od Mindoku. A napište do něj, proč se vám líbí zrovna tato! Soutěžit můžete i s více příspěvky, je pouze nutné dodržet některá základní pravidla:

  • Příspěvek s fotografií a textem je nutné publikovat veřejně na Instagram, Facebook či Deskozónu tak, aby byl dohledatelný.
  • Příspěvek můžete publikovat jak na svůj profil, tak v případě Facebooku i do skupiny Deskovky pro tři bratry.
  • Do těla příspěvku musíte přidat hashtagy #kingdominosoutez  a #mindok. Bez nich příspěvky nedohledáme.
  • Každý se může účastnit více různými příspěvky. Duplicitní příspěvky (i sdílené na různých sítích) se nepočítají.

A to je vše! Soutěžit můžete až do půlnoci ve středu 23. března. My následně vybereme 4 příspěvky, které nás nejvíce zaujmou a jejich autoři získají jednu z cen. Vyhlášení proběhne v neděli 27. března.

Výhry následně zašleme poštou na adresu v Česku či na Slovensku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: rodinná hra Slon přes palubu

Připravujeme: rodinná hra Slon přes palubu

Připravte si plavky, tohle bude mokré! Představujeme vám naši novou krásnou dětskou hru plnou zábavy o pokoušení štěstí. Ve hře SLON PŘES PALUBU se vydáte na pirátskou loď (v podobě krabice hry, na níž magneticky drží prkénka) a se svým malým roztomilým...

Očekávané dotisky, novinky a další | MINDOTAZY za leden

Očekávané dotisky, novinky a další | MINDOTAZY za leden

Máme tu pro vás nové video s odpověďmi na dotazy, které jste nám zaslali. Projdeme si tak chystající se novinky, dotisky starších her a i to, co chystáme. A pokud vás cokoliv zajímá o našich hrách či firmě, nebojte se zeptat v komentářích. Celé video naleznete na...

Předobjednávky na Psí park i s rozšířeními jsou spuštěny

Předobjednávky na Psí park i s rozšířeními jsou spuštěny

Psí park se blíží a my jsme spustili předobjednávky! Sbírejte pejsky, choďte s nimi na procházky a hlavně – skvěle se u toho bavte! Tato hra by neměla chybět ve sbírce žádného pejskaře. Společně se základní hrou vychází i dvě rozšíření, Psí hvězdy a Evropští...