Vyhrajte Kingdomino Lovci mamutů a speciální promo hrady!

13. 3. 2022

Právě nám dorazily dva předprodukční vzorky naší chystané novinky KINGDOMINO LOVCI MAMUTŮ. Jedná se o samostatnou hru ze série Kingdomino, kde se ale přesunete do pravěku. Budete zde lovit mamuty, chytat ryby a využívat oheň.

A protože se rádi podělíme, máte šanci vyhrát 1 kus hry Kingdomino Lovci mamutů. Na další 3 šťastlivce čeká 1 kartonový promo hrad ke hře Kingdomino, který není běžně k dostání.

Jak na to?

Je to jednoduché! Publikujte na sociální sítě příspěvek s fotkou vaší oblíbené hry od Mindoku. A napište do něj, proč se vám líbí zrovna tato! Soutěžit můžete i s více příspěvky, je pouze nutné dodržet některá základní pravidla:

  • Příspěvek s fotografií a textem je nutné publikovat veřejně na Instagram, Facebook či Deskozónu tak, aby byl dohledatelný.
  • Příspěvek můžete publikovat jak na svůj profil, tak v případě Facebooku i do skupiny Deskovky pro tři bratry.
  • Do těla příspěvku musíte přidat hashtagy #kingdominosoutez  a #mindok. Bez nich příspěvky nedohledáme.
  • Každý se může účastnit více různými příspěvky. Duplicitní příspěvky (i sdílené na různých sítích) se nepočítají.

A to je vše! Soutěžit můžete až do půlnoci ve středu 23. března. My následně vybereme 4 příspěvky, které nás nejvíce zaujmou a jejich autoři získají jednu z cen. Vyhlášení proběhne v neděli 27. března.

Výhry následně zašleme poštou na adresu v Česku či na Slovensku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Podívejte se, co najdete v krabici hry Divočina Severní Ameriky

Podívejte se, co najdete v krabici hry Divočina Severní Ameriky

Tento rok si pro vás chystáme krásnou novou rodinnou hru Divočina Severní Ameriky. A protože se blíží její vydání česky, tak jsme se podívali dovnitř krabice, abyste viděli, co vás ve hře čeká. Divočina Severní Ameriky vychází ve dvou edicích. Základní a verze deluxe...

Vytiskněte si insert pro naši novinku Codex Naturalis

Vytiskněte si insert pro naši novinku Codex Naturalis

Naše krásná novinka Codex Naturalis je již v obchodech a baví nejednoho hráče. Nyní si ale můžete poměrně snadno vylepšit svou vlastní, plechovou, krabičku této hry. Ondřej Cigánek totiž vytvořil insert (tedy pořadač) pro tuto hru ve formě souboru pro 3D tiskárnu a my...

Hrajte s námi na táborech! I letos chystáme speciální akční balíčky

Hrajte s námi na táborech! I letos chystáme speciální akční balíčky

Již popatnácté jsme si pro táborové vedoucí připravili speciální balíček deskovek. I letos se tak můžete těšit jak na naše skvělé novinky, jako je třeba Alenčina zahrádka či Codex Naturalis, tak i na starší hitovky, jako Desítka Junior či Lama Párty. Všechny hry jsme...