fbpx

Rychlá chytrá zaškrtávačka na léto? Příští stanice Londýn! 🚇

4. 7. 2023

Léto je v plném proudu a my si pro vás připravili ideální hru na dovolenou. Příští stanice Londýn je zakreslovací hra, ve které budete vytvářet vlastní síť linek metra v Londýně. Hra je určena pro 1 až 4 hráče a jedna partie zabere přibližně 25 minut.

Hledáte chytlavou, krásně vypadající, rychlou hru na léto? Takovou, u které musíte sice přemýšlet, ale pravidla vám nezavaří hlavu? Tak nehledejte dále, Příští stanice Londýn je ideální volbou!

Každý z hráčů zde má svou vlastní mapu Londýna, do které zakresluje jednotlivé linky. Každé kolo kresli postupně jednu a hra je tak čím dál těžší. Linky se totiž smějí křížit pouze ve stanicích, nesmějí sdílet koleje a do toho je vše řízeno kartami – nikdy nevíte, na kterou stanici budete v příštím tahu linku moci zakreslit!

Díky tomu, že každý z hráčů v kole kreslí jinou barevnou linku, kdy každá začíná na jiném místě, tak se ani nedá opisovat a je opravdu na vás, zda se vám podaří vytvořit tu nejlepší síť.

Pravidla jsou jednoduchá a hra pojme až čtyři hráče. A pokud si pořídíte druhou, třetí, čtvrtou a další sadu pastelek, můžete hrát dokonce i s větší partou!

Jedna partie je přibližně na 25 minut a tak nic nebrání tomu si ji zahrát několikrát. Variabilitu kromě náhodně losovaných karet, kdy ne všechny musí vždy přijít do hry, zvyšují i úkoly, o které se snažíte, a volitelné mini rozšíření, které přináší speciální efekty pro jednotlivé pastelky. A pokud by to nebylo málo,, můžete si pořídit hru včetně promo karet Den otevřených dveří, které přináší ještě drobnost navíc – více turistických míst!

Příští stanice Londýn je aktuálně v prodeji, tak zamiřte k vašemu oblíbenému prodejci deskových her.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×