fbpx

Příští rok přineseme hru Revive

30. 11. 2022

Jeden z největších hitů letošního Essenu mezi hrami pro hráče bylo REVIVE. V této hře se chopíte jednoho z klanů lidstva, které pod povrchem Země přežily dobu ledovou a nyní, když po 5000 letech led roztává, se vypravily zpět na povrch, aby znovu vybudovaly civilizaci.

Jedná se o kompetitivní hráčskou strategickou hru, v níž se snoubí deckbuilding, průzkum terénu a šíření se po územích, to vše s poměrně přímočarými pravidly, které ovšem brzo rozkvetou do spousty a spousty strategických možností a rozhodování. A to ani nemluvíme o kampani, která čeká v krabici a která vám do hry postupně přidá zajímavější karty a složitější pravidla, abyste si mohli REVIVE užívat po desítky partií.

Revive nám učarovalo tím, jak neotřele skládá známé mechaniky a jak zajímavě nutí přemýšlet o tom, kterou polovinu karty zahrajete (obě totiž nelze). Proto tuto nadšeně přijímanou strategickou pecku přineseme i na český trh. Trochu ale váháme s názvem. Měli byste nějaký hezký libozvučný nápad? Napsat jej můžete pod náš příspěvek na Facebooku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...