Příští rok přineseme hru Revive

30. 11. 2022

Jeden z největších hitů letošního Essenu mezi hrami pro hráče bylo REVIVE. V této hře se chopíte jednoho z klanů lidstva, které pod povrchem Země přežily dobu ledovou a nyní, když po 5000 letech led roztává, se vypravily zpět na povrch, aby znovu vybudovaly civilizaci.

Jedná se o kompetitivní hráčskou strategickou hru, v níž se snoubí deckbuilding, průzkum terénu a šíření se po územích, to vše s poměrně přímočarými pravidly, které ovšem brzo rozkvetou do spousty a spousty strategických možností a rozhodování. A to ani nemluvíme o kampani, která čeká v krabici a která vám do hry postupně přidá zajímavější karty a složitější pravidla, abyste si mohli REVIVE užívat po desítky partií.

Revive nám učarovalo tím, jak neotřele skládá známé mechaniky a jak zajímavě nutí přemýšlet o tom, kterou polovinu karty zahrajete (obě totiž nelze). Proto tuto nadšeně přijímanou strategickou pecku přineseme i na český trh. Trochu ale váháme s názvem. Měli byste nějaký hezký libozvučný nápad? Napsat jej můžete pod náš příspěvek na Facebooku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...