Připravujeme: Velké rozšíření Archa Nova: Vodní světy

5. 7. 2023

Archu Novu máme u nás v redakci rádi, a to je slabé slovo. Po oznámení jejího připravovaného mořského rozšíření jsme tedy nadšeně naskočili na první tisk a jsme moc rádi, že si budete moci mořské tvory již brzy přidat i do českých zoo.

Toto rozšíření přináší vše proto, aby Vaše hry byly ještě zajímavější, bohatší a i trochu pohlednější: kostičky hráčů nahradí dřevěné figurky zvířátek, některé karty projektů byly mírně rebalancovány (většinou směrem k lehčím) a hlavně do hry nově vstupují mořští tvorové.

Ty budete ubytovávat v akváriích a přinášejí dvě výrazné změny: jednak korálové efekty, které vždy spustí všechny ostatní korálové efekty do té chvíle nasbírané ve vaší zoo (takové sbírání sad efektů) a jednak symboly vln, které mají vliv, dokud karta leží v nabídce – zrychlují totiž cyklení a obměnu nabídky. K tomu vás čeká nová destička univerzity, několik nových sponzorů se zajímavějšími efekty a v neposlední řadě i alternativní asymetrické karty akcí.

Pokud už jste si dali Archy alespoň 5 partií, širší pestrost určitě uvítáte… a mořská modrozelená je zdravá na oči. Rozšíření Archa Nova: Vodní světy vychází ještě letos na podzim!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×