Několik novinek jsme oznámili v našem nedávném streamu. Řekli jsme si ale, že vám je ukážeme i jednotlivě. První z nich je právě Čáryfuč.
Dobrých her pro ty nejmenší není nikdy dost a soudě dle úspěchu Dragomina či Kulišáka je také máte rádi! Proto přinášíme jednu roztomilou hru, kterou si můžete s ratolestmi zahrát už před jejich 4. narozeninami!
Ve hře Čáryfuč leží na stole 10 roztomilých dřevěných hraček: zajíček, autíčko, dinosaurus, piánko… a jeden hráč je vždy překryje šátkem, jeden pod šátkem chňapne a s magickým zaklínadlem „ČÁRY-MÁRY-FUČ!“ 💨 zvedne šátek i s tajnou hračkou. Ostatní hráči musí potom co nejrychleji zjistit, která hračka je fuč, a položit ruku na žetonek s obrázkem chybějící hračky. Za správný tip získávají vítězné hvězdičky a kdo jich získá nejvíc, vítězí!
Ve variantě pro o něco větší děti se žetony hraček během hry i obracejí obrázkem dolů, takže krom postřehu si musíte i pamatovat, kde je která. Tato hra nám učarovala svou roztomilostí, jednoduchým nápadem a kouzelnickou atmosférou.
Na Čáryfuče se můžete těšit v průběhu léta!
Náš celý stream naleznete zde: