Připravujeme: Přineseme českou verzi hry Výbušné lektvary

9. 2. 2022
V této milé rodinné hře (která je v češtině dlouho vyprodaná) vyrábíte lektvary sbíráním správných barevných kuliček, přičemž se snažíte vždy v pořadači najít kombinaci, kde se vám odebráním správné kuličky spojí další kuličky stejné barvy (ty získáte taky) a JEJICH odebráním možná další kuličky… vytváříte tak řetězové reakce a snažíte se být ten nejrychlejší, kdo své lektvary správně dokončí. K tomu dopomáhají efekty samotných hotových lektvarů, které vám umožní speciální manipulaci s pořadačem či kuličkami v ruce.
Podle našich zkušeností hru v pohodě zvládají šestiletí a co si budeme nalhávat – v deskovkách je docela vzácnost a příjemná zkušenost poslouchat, jak se skleněnky sráží, či moci si je jen tak pro radost polaskat v ruce 🙂 Várku Mindočích Výbušných lektvarů (s plastovým pořadačem na kuličky) čekáme na podzim.
V rámci naší soutěže se účastnilo mnoho z vás a většina správně uhodla, že správná odpověď je 11 tahů. Los následně padl na Ľuba Schenk, které gratulujeme k výhře! Prosíme, ozvěte se nám do zprávy a poznačíme si vás pro zaslání hry, až k nám dorazí 😊

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×