fbpx

Připravujeme: Prey Another Day 🐻 Zábavnou karetní hru na párty

8. 11. 2023

Jedno z dalších oznámení, která máme po Essenu, je skvělá a silně netradiční až párty věc – Prey Another Day. V této jednoduché karetní záležitosti pro až 5 hráčů budete lovit ostatní hráče a zároveň před nimi utíkat.

Každé kolo si skrytě vyberete z až 5 po sobě jdoucích karet zvířat, které pak postupně vyvoláváte. No a pokud jste třeba vlka vybrali pouze vy, můžete sežrat menší zvíře, které je v pořadí pod vámi. Podaří se vám trefit, co si vybrali ostatní a vyřadit je z kola?
Velmi jednoduchý mechanismus hry nás zaujal a v kombinaci se zajímavým bodováním tvoří až neskutečně zábavnou věc výbornou třeba na posezení s kamarády… za hrou koneckonců stojí autor Příští stanice Londýn. A navíc, kdo z nás neměl chuť přechytračit (nebo rozpárat) svoje kamarády?

Potřebujeme ale vaši pomoc!

V kanceláři si pohráváme s myšlenkou, že by se hra mohla jmenovat jednoduše MASOŽROUTI. Nejsme si ale jistí, zda by se nenašel lepší název. No a tak je tu příležitost pro vás – pomůžete nám najít, jak by se tato hra mohla jmenovat? Samozřejmě platí, že pokud vybereme váš návrh a byli jste s ním první, tak vám zašleme jeden kus hry zdarma hned, jakmile vyjde.

Své návrhy nám můžete psát do komentáře či soukromé zprávy na Facebooku, Instagramu či YouTube.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×