Připravujeme: MikroMakro: Město zločinu 3

31. 8. 2022

Opět začínáme s oznamovacími středami! Konec prázdnin je tu a my máme v šuplíku spoustu nových her, které chystáme, ale ještě jsme vám o tom neřekli.

Začneme dalším dílem z oblíbené série, letos se totiž dočkáte hry MikroMakro: Město zločinu 3! Na velké mapě budete řešit 16 nových zapeklitých případů, hledat pachatele a snažit se objevit motiv. Stejně, jako v předchozích dílech, jsou jednotlivé případy ohodnocené dle obsahu a tak dopředu víte, zda je vhodný i pro menší děti, či nikoliv.

I ve třetím díle budete pátrat na mapě Velkých Zlosyn, hledat všemožné stopy a postupně procházet karty případu. Pokud vás zajímá, jak série MikroMakro funguje, můžete se podívat třeba na video od Kubrt vs deskovky:

Hru očekáváme skladem již v říjnu.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Ediční plán Mindok pro druhou polovinu roku 2023

Ediční plán Mindok pro druhou polovinu roku 2023

Rok se nám překlopil do druhé poloviny a my máme pro vás nachystaných spoustu novinek. A zatímco o některých jsme vám ještě veřejně neříkali, velkou část jsme již oznámili a naleznete je i vypsané v...

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...