Připravujeme: Kronika zločinu: 2400. Vydejte se do zářivé Paříže a vyřešte případy

5. 4. 2023

Připravujeme další hru ze série Kronika zločinu, tentokrát zasazenou do Paříže roku 2400! Futuristického města prodchnutého září neonů a obydleného lidmi s četnými kybernetickými implantáty, přesně jak velí styl cyberpunk.

Tato SAMOSTATNÁ hra přináší 3 případy propojené do krátké kampaně a 1 samostatný scénář. Vyšetřování vaší hrdince ulehčí její vlastní kybernetické implantáty a také havraní společník. Asi nejzajímavějším novým prvkem je ale možnost vstoupit do kyberprostoru. V něm budete potkávat digitální avatary různých postav, nikdy si ale nebudete jistí, kým jsou ve skutečnosti.

Do budoucnosti plné zločinu, gangů a bojů mezi korporáty se budete moci vydat již v od 1. června tohoto roku a příští týden již spustíme předobjednávky!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...