fbpx

Připravujeme: Krajiny Kaskádie 🏞️ Krásné rozšíření oblíbené rodinné hry

18. 10. 2023

Rodinnou hru Kaskádie se stavěním a kombinováním přírodního parku, obydleného zvířaty, máme z našeho portfolia moc rádi a z Vaší odezvy se zdá, že nejsme sami. Proto jsme rádi přijali možnost připojit se k lokalizaci jejího rozšíření, česky nazvaného Krajiny Kaskádie.

Toto rozšíření přináší dost materiálu navíc, aby se mohl do hry připojit 5. a 6. hráč, a alternativní pravidla, kterak hru ve více hráčích zrychlit. Navíc vás tu čeká pár dalších bodovacích karet zvířat, ale to hlavní, co dalo rozšíření jméno, jsou dřevěné figurky krajinných krás, které budete do svého parku během hry umísťovat. Během hry si můžete pořídit 1 žetonek lesa, 1 hor, 1 mokřad a tak dále – s každým z nich si vyberete i kartu, která vám přidá další bodovací podmínku či jinou výhodu, čímž můžete trochu pozměnit svou strategii.

Krajiny Kaskádie jsou tak za nás vítaným zpestřením pro ty, kterým se Kaskádie na stole objevuje často, nebo pro početnější rodiny a skupiny hráčů. Navíc barevné dřevěné figurky krajinných krás na stole i potěší oko!

Krajiny Kaskádie očekáváme začátkem příštího roku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×