Připravujeme hru: Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

2. 11. 2022

Hluboko tam v PŘÍŠEŘÍ
je náš domov příšeří.
Máme úkol jediný:
bránit jej před hrdiny!

Představujeme vám hru PŘÍŠEŘÍ: HRDINŮM VSTUP ZAKÁZÁN. Roztomilou hru o bránění podzemního doupěte před návalem hrdinů, kde hrajete za draka, rarachy, čarodějnice, duchy, gnoly, slizouny a další!

Všem vám moc děkujeme za návrhy, které jste nám zaslali při oznámení. My jsme všechny prošli a po dlouhé debatě v kanceláři jsme vybrali právě Příšeří, které nám přišlo prostě nejlepší. Zní to pěkně a ještě k tomu to krásně odkazuje nejen na temné podzemní doupě, ale i na příšery, za které hrajete.

Do podtitulu jsme se pak rozhodli dát překlad anglického názvu, abychom na původní Keep the Heroes Out odkázali a bylo jasné, že se jedná o stejnou hru.

PŘÍŠEŘÍ: HRDINŮM VSTUP ZAKÁZÁN vychází v průběhu příštího roku.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Unboxing Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

Podívejte se společně s námi, co najdete uvnitř krabice naší nové deskové hry. Tentokrát zde máme unboxing hry Příšeří: Hrdinům vstup zakázán. V obchodech bude dostupná již od 28. června a již nyní...

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Připravujeme: Tři rychlé mini hry do kapsy

Jak by se vám líbilo mít hru, kterou si můžete s sebou (bez krabice) vzít i v peněžence? V Česku poměrně známým zástupcem čeledi „mikrohry“ je Milostný dopis, ale na světě jich existuje...