Připravujeme: 5 zbrusu nových skvělých her z řady SMART GAMES!

28. 6. 2023

Jak se zdá z Vašich dotazů, oblíbená řada SMART rébusů pro jednoho je stále v kurzu. Třeba proto, že je to skvělá metoda, jak zabavit sebe či dítě, aniž byste potřebovali displej… zato si můžete komponenty ohmatat! A protože i my máme takové „klasické“ hraní raději, s radostí oznamujeme, že letos plánujeme rozšířit lokalizovanou řadu SMART hned o dalších 5 titulů!

Lepší představu o průběhu a způsobu hry si můžete udělat pomocí videí v tomto článku. Jsou sice v angličtině, ale názorně pochopitelná!

SAFARI PARK (3+, 60 rébusů) – Zvířátka se prohánějí po safari… ale běda! Vysoké žirafy se nevejdou pod koruny stromů, objemný slon neprojde úzkým průsmykem a lev se bojí přes jezero uprostřed! Dokážete zvířátka správně posunout, abyste vytvořili obrázek dle zadání?

KOŤATA A KRABICE (7+, 60 rébusů) – Roztomilá koťata se odmítají pohnout a vy jako stěhovák uzvednete vždy jen jeden dílek s krabicí… dokážete je postupně všechny poschovávat?

JEZDECKÁ AKADEMIE (7+, 80 rébusů) – hyjé, koníčku! Máte za úkol naskládat koníkovi trať tak, aby vjel i vyjel správnou brankou a po cestě přeskákal překážky ve správném pořadí. Díky tomu, že na některých dílcích jsou rozcestí, to není taková legrace, jak to vypadá!

IQ MINI (6+, 392 možných rébusů, řešení v aplikaci) – zde bude vaším úkolem naplnit čtvercovou síť pomocí tak-trochu-tetrisových dílků. V každém zadání posunete jinam záslepky, což vytvoří těžší a těžší výzvy.

IQ SRDCE (7+, 120 rébusů) – zde máte za úkol skládat krásné průsvitné dílky do srdcovitého či obdélníkového otvoru, spousta rébusů v malé a snadno přenosné krabičce!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×