Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Přineseme česky: Verdant. Starejte se o své pokojové rostliny

9. 3. 2022

Dnes jsme si pro vás připravili jedno krásné oznámení. Ještě letos totiž přineseme novinku VERDANT, ve které si budete stavět svůj vlastní byt plný květin.

Ve hře se vytváří šachovnicový vzor karet místností a karet květin, které rády stojí tam, kde na ně dopadá to správné světlo. Díky tomu se jim daří, zelenají se a vy z toho můžete mít nejen radost, ale i vítězné body. VERDANT navazuje na Pelíšek a Kaskádii, se kterou má třeba podobný draft karet, kombinováním je ale o stupeň výš.

Jedná se o velmi příjemnou logickou hru, jež si nás získala už po jednom zahrání. Na stole je VERDANT nádherný, herně moc příjemný a k tomu má téma, které není v deskovkách až tak časté. Samozřejmostí je sólový mód a větší skupiny hráčů uvítají možnost hrát až v pěti.

 

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Jak někteří z vás správně odhadli, naše velká, opravdu VELKÁ, hra a pecka pro příští rok je ANDROMEDA’S EDGE, která před nedávnem ukončila velmi úspěšnou kampaň na Gamefoundu. V této epické vesmírné hře se vydáte na okraj galaxie, do nebezpečného prostředí...