Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Přijďte za námi na Deskohraní

14. 10. 2022

Od soboty začíná v Praze v Michnově paláci Tyršova domu Deskohraní, akce pro všechny řádné i občasné hráče deskových her. Přijďte se za námi podívat na stánek, kde budeme mít připravené všechny naše novinky. Zároveň si budete moci zahrát spoustu her, které vám rádi vysvětlíme.

Čekají na vás všechny naše novinky posledních týdnů, tedy Archa Nova, Sobek, Osud dobrodruha, Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť, Kingdomino: Lovci mamutů, rozšíření pro Stezky tukanů: Přívozy, Superšpunti: Sušenkám na stopě, Via Magica, obě verze Divočiny Severní Ameriky, zbrusu nová Citadela, Azul: Zahrady pro královnu, Caesar! a pozor, i horká novinka MikroMakro 3! A od čtvrtka si budete moci na stánku zakoupit i Toulavé věže!

Opravdu toho nebude málo, tak se za námi stavte!

Slavíme 15 let od založení

A v sobotu 22. ve 14:00 nás čeká menší oslava, MINDOK TOTIŽ SLAVÍ 15 LET od svého založení! Nebude chybět ani dort a ukážeme vám některé další novinky, jako třeba Nemesis Lockdown a další.

Celé Deskohraní probíhá od 15. 10 až do 23. 10.

Oficiální událost naleznete na Facebooku a můžete se podívat i na oficiální web.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Videonávod ke hře Psí park

Videonávod ke hře Psí park

Právě dnes vychází naše nová hra Psí park včetně rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy. No a abyste nemuseli číst pravidla, připravili jsme si pro vás oficiální...