Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Představujeme: Kingdomino: Lovci mamutů. Podívejte se s námi do pravěku! Právě jsme spustili předobjednávky

16. 6. 2022

Kingdomino: Lovci mamutů je nejnovější titul v sérii Kingdomino, který vás zavede do pravěku. K dispozici máte tři herní moduly a kromě téměř klasické hry si můžete přidat jak roztomilé žetony surovin, tak i pravěkou partu!

Krátké představení hry najdete v našem videu a pokud se nemůžete dočkat stejně, jako my, tak máme skvělou zprávu: ve specializovaných obchodech s deskovými hrami již najdete nabídky s předobjednávkami, takže hru získáte hned, jakmile vyjde!

Podívejte se, jak hra vypadá uvnitř krabice na těchto krásných fotografiích:

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Videonávod ke hře Psí park

Videonávod ke hře Psí park

Právě dnes vychází naše nová hra Psí park včetně rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy. No a abyste nemuseli číst pravidla, připravili jsme si pro vás oficiální...