Předobjednávky na Hnízdem v Asii a Hnízdicí box pro hru Na křídlech běží

10. 1. 2023

Jedny z prvních novinek od nás pro letošní rok je nové rozšíření Hnízdem v Asii a velký big box Hnízdicí box pro hru Na křídlech. Obě dvě jsou dostupné od 1. února a již nyní naleznete v zapojených specializovaných prodejnách deskových her předobjednávky, abyste hru měli co nejdříve doma.

V novém rozšíření Hnízdem v Asii naleznete 90 nových karet ptáků, které si můžete přimíchat do základní hry. Zároveň zde naleznete mód Duet, což je nový způsob hraní této hry pro dva hráče. A co je nejlepší? Toto rozšíření můžete hrát ve dvou zcela samostatně, nezávisle na hlavní hře! K tomu je uvnitř krabice i režim Hejno, který naopak umožní hru 6 a 7 hráčů.

Pokud vás zajímá, co najdete uvnitř tohoto rozšíření, podívejte se na naše video:

Společně s tímto rozšířením vydáváme i Hnízdicí box, což je velká krabice s insertem (pořadačem), díky čemuž si šikovně uložíte nejen základní hru, ale i všechna doposud vydaná rozšíření a také všechna budoucí! A kromě toho, že krásně vypadá, tak je i užitečný při hraní. Zjednoduší totiž chystání hry a pak i samotné hraní, kdy budete mít jednotlivé komponenty hned po ruce.

Podívejte se s námi dovnitř této velké krabice:

Pokračovat ve čtení:

×