Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Předobjednávky na Hnízdem v Asii a Hnízdicí box pro hru Na křídlech běží

10. 1. 2023

Jedny z prvních novinek od nás pro letošní rok je nové rozšíření Hnízdem v Asii a velký big box Hnízdicí box pro hru Na křídlech. Obě dvě jsou dostupné od 1. února a již nyní naleznete v zapojených specializovaných prodejnách deskových her předobjednávky, abyste hru měli co nejdříve doma.

V novém rozšíření Hnízdem v Asii naleznete 90 nových karet ptáků, které si můžete přimíchat do základní hry. Zároveň zde naleznete mód Duet, což je nový způsob hraní této hry pro dva hráče. A co je nejlepší? Toto rozšíření můžete hrát ve dvou zcela samostatně, nezávisle na hlavní hře! K tomu je uvnitř krabice i režim Hejno, který naopak umožní hru 6 a 7 hráčů.

Pokud vás zajímá, co najdete uvnitř tohoto rozšíření, podívejte se na naše video:

Společně s tímto rozšířením vydáváme i Hnízdicí box, což je velká krabice s insertem (pořadačem), díky čemuž si šikovně uložíte nejen základní hru, ale i všechna doposud vydaná rozšíření a také všechna budoucí! A kromě toho, že krásně vypadá, tak je i užitečný při hraní. Zjednoduší totiž chystání hry a pak i samotné hraní, kdy budete mít jednotlivé komponenty hned po ruce.

Podívejte se s námi dovnitř této velké krabice:

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Jak někteří z vás správně odhadli, naše velká, opravdu VELKÁ, hra a pecka pro příští rok je ANDROMEDA’S EDGE, která před nedávnem ukončila velmi úspěšnou kampaň na Gamefoundu. V této epické vesmírné hře se vydáte na okraj galaxie, do nebezpečného prostředí...