fbpx

Podzim plný novinek: Skladem jsou Superšpunti, nové Kingdomino, Ostrov dinosaurů a rozšíření pro Stezky tukanů

10. 10. 2022

Podzim plný novinek je tu! Essen je za námi a než vám začneme oznamovat novinky, které pro vás chystáme, máme pro vás snad ještě lepší zprávu. Na sklad nám totiž dorazily skvělé nové hry.

Hledáte krásnou a chytrou dětskou únikovku? Superšpunti: Sušenkám na stopě je právě pro vás! V této originálně řešené rozkládací hře najdete dvě napínavá dobrodružství, které zahrajete s dětmi od 8 let. Nechte se vtáhnout do světa chytrých hádanek a rébusů!

Stezky tukanů patří mezi velmi oblíbené hry typu hoď a kresli. Nyní přinášíme rozšíření Přívozy, kde naleznete zbrusu nové mapy právě s novou mechanikou přívozů. A zároveň dostanete další základní bloček navíc – to když by se vám již z původní hry ohrál.

Kingdomino: Lovci mamutů přináší nové výzvy v nádherném zpracování s úžasnými kresbami na dílcích a hlavně roztomilými dřevěnými panáčky mamutů a dalších zvířat. Ve hře naleznete několik módů s různými úrovněmi obtížnosti a tak hra může růst zároveň s vámi a dětmi.

A nesmíme zapomenout na opravdovou pecku, Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť! V této zakreslovací hře budete budovat svůj park plný těchto prehistorických zvířat, najímat pracovníky a starat se o návštěvníky. Ale pozor, aby vám nic z ohrad neuteklo! Ostrov by neměl minout žádný hráč, který má rád náročnější hry, které poskytují velké množství strategie a zároveň i interakci mezi hráči.

Všechny tyto hry naleznete postupně v obchodech v rámci tohoto týdne, tak neváhejte a hurá na nákupy!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...