Podzim plný novinek: Skladem jsou Superšpunti, nové Kingdomino, Ostrov dinosaurů a rozšíření pro Stezky tukanů

10. 10. 2022

Podzim plný novinek je tu! Essen je za námi a než vám začneme oznamovat novinky, které pro vás chystáme, máme pro vás snad ještě lepší zprávu. Na sklad nám totiž dorazily skvělé nové hry.

Hledáte krásnou a chytrou dětskou únikovku? Superšpunti: Sušenkám na stopě je právě pro vás! V této originálně řešené rozkládací hře najdete dvě napínavá dobrodružství, které zahrajete s dětmi od 8 let. Nechte se vtáhnout do světa chytrých hádanek a rébusů!

Stezky tukanů patří mezi velmi oblíbené hry typu hoď a kresli. Nyní přinášíme rozšíření Přívozy, kde naleznete zbrusu nové mapy právě s novou mechanikou přívozů. A zároveň dostanete další základní bloček navíc – to když by se vám již z původní hry ohrál.

Kingdomino: Lovci mamutů přináší nové výzvy v nádherném zpracování s úžasnými kresbami na dílcích a hlavně roztomilými dřevěnými panáčky mamutů a dalších zvířat. Ve hře naleznete několik módů s různými úrovněmi obtížnosti a tak hra může růst zároveň s vámi a dětmi.

A nesmíme zapomenout na opravdovou pecku, Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť! V této zakreslovací hře budete budovat svůj park plný těchto prehistorických zvířat, najímat pracovníky a starat se o návštěvníky. Ale pozor, aby vám nic z ohrad neuteklo! Ostrov by neměl minout žádný hráč, který má rád náročnější hry, které poskytují velké množství strategie a zároveň i interakci mezi hráči.

Všechny tyto hry naleznete postupně v obchodech v rámci tohoto týdne, tak neváhejte a hurá na nákupy!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Naučte se ovládat svůj Šestý smysl | VIDEONÁVOD

Naučte se ovládat svůj Šestý smysl | VIDEONÁVOD

Šestý smysl je naše nová slovní asociační párty hra pro 4 až 8 hráčů. Ti se rozdělí na dva týmy a každý z nich vybere jednoho, který se stane duchem. Cílem ostatních je jako první uhodnout tajemné slovo, které jim duchové napovídají. To se děje za pomoci série otázek...

Příští rok přineseme hru Revive

Příští rok přineseme hru Revive

Jeden z největších hitů letošního Essenu mezi hrami pro hráče bylo REVIVE. V této hře se chopíte jednoho z klanů lidstva, které pod povrchem Země přežily dobu ledovou a nyní, když po 5000 letech led roztává, se vypravily zpět na povrch, aby znovu vybudovaly...

Velký vánoční stream od Mindoku 🎄🎁 Sledujte nás 4. prosince v 17:00

Velký vánoční stream od Mindoku 🎄🎁 Sledujte nás 4. prosince v 17:00

Vánoce se blíží a my se rozhodli, že vám dáme malý dárek a zároveň oslavíme 15 let od založení Mindoku. Pojďte si s námi sednout a zcela poprvé v naší historii živě popovídat! Můžete se nás zeptat na cokoliv, co vás zajímá o našich hrách a vydavatelství. Navíc budeme...