Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Odhalujeme český název: Šestý smysl je naše nová slovní párty hra

16. 11. 2022

V červnu jsme vám představili naši žhavou novinku a podle nás nejlepší asociační slovní hru od dob vydání Krycích jmen, Phantom Ink. V ní se budou snažit dva týmy médií uhodnout jedno slovo, které jim napovídá jejich duch. Dělají to za pomoci otázek, které mu položí tajně tak, aby je druhý tým neviděl. Odpovědi se píší písmenko po písmenu a tak zatímco jedněm ÚS nic neřekne, druzí vědí, že se jedná o ústa a odpovídá to na otázku „Jakou částí těla se to používá?“.

Jedná se tak o velmi chytrou, zábavnou a zároveň pravidly jednoduchou hru, která nás moc baví. Najít správný název nebylo jednoduché, ale nakonec zvítězil ŠESTÝ SMYSL, který krásně odkazuje na duchařské téma hry.

Novinku si budete moci zakoupit již od 1. prosince, takže stihne všechny Vánoční a novoroční oslavy, na které je naprosto ideálním společníkem.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Videonávod ke hře Psí park

Videonávod ke hře Psí park

Právě dnes vychází naše nová hra Psí park včetně rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy. No a abyste nemuseli číst pravidla, připravili jsme si pro vás oficiální...