fbpx

Nejlepší SMART hry na prázdniny

1. 7. 2023

Prázdniny se kvapem blíží a co jiného si vzít s sebou, než deskovku? Ideální je řada SMART her – zabaví jak malé, tak i dospělé a je pro jednoho, případně pro více hráčů, kteří se společně snaží vyřešit rébus.

IQ PUZZLE PRO a IQ FIT

Řada IQ je prostě jako dělaná na cesty. V praktické krabičce naleznete spoustu zábavy a rébusů. Zvládnete z různě tvarovaných dílků vytvořit obrazec dle zadání? Na první pohled se to zdá snadné, ale nebojte – uvnitř naleznete jak jednoduchá, tak i velmi složitá zadání! Do auta či na pláž jako dělané.

IQ Puzzle Pro a IQ Fit nabízí každý vlastní rébusy a dílky, které se liší, zároveň ale využívají stejný základ. Můžete si tak klidně pořídit obě dvě krabičky a zapojit více hlav dohromady!

DEN A NOC

Najít chytrou hru pro opravdu nejmenší je těžké. I proto ale máme titul Den a noc. Ten lze použít již od dvou let a vlastně i dříve. Pro ně funguje jako kvalitní dřevěná hračka. Jakmile vyrostou, můžete začít využívat i herní prvky. Cílem každého rébusu je totiž složit dílky tak, jak jsou na obrázku. Procvičíte tak motoriku a naučíte následovat pokyny.

 

 

BAREVNÝ LOV

Doplňte barvy a pochytejte mouchy! Umístěte dílky na hrací desku tak, aby se všechna zvířátka obarvila tak, jak jsou zobrazena v zadání. Sledujte, jak se barva průsvitných zvířátek mění podle toho, kde právě jsou. A nezapomeňte je nakrmit, pokud právě mají hlad! To je hra Barevný lov.

CHYTRÝ FARMÁŘ

Postavte zvířátkům ohrady! Na farmě je pořádný zmatek! Zvířátka si hrají společně v jedné ohradě a dělají velký nepořádek. Ale už je čas jít spát a proto musí všechna zvířátka do svých ohrad, aby měla klid. Farmář má však po ruce jen 3 dílky plotů, aby celou louku rozdělil na samostatné ohrady. Pomůžete mu postavit pro každý druh zvířátek samostatnou ohradu a zajistíte, aby měla všechna zvířátka co pít? Potrénujte svůj mozek ve hře Chytrý farmář.

 

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×