fbpx

Navrhněte vlastní síť metra a vyhrajte! Soutěžíme o hru Příští stanice Londýn

7. 7. 2023

Vyhrajte naši žhavou novinku, hru Příští stanice Londýn! Stačí navrhnout vlastní síť metra a svůj výtvor sdílet na sociální sítě. My vybereme 3 z vás, jejichž síť metra nás nejvíce zaujala, plus náhodně jednoho vylosujeme a všichni získají po 1 kusu hry včetně promo balíčku.

Jak soutěžit?

Jednoduše!

  • Vytvořte vlastní síť metra. A kde? Třeba ve městě, kde žijete, nebo třeba ve vašem oblíbeném městě. A je jedno, zda tam již metro jezdí, či nikoliv. Nakreslete síť na mapu, satelitní fotografii města, či jen schematicky na čistý papír. Nezapomeňte pak svůj systém popsat, zmínit důležité body a cokoliv, co vás napadne, proč je tahle vaše síť super.
  • Svůj výtvor sdílejte na sociální sítě jako veřejný obrázekVyužít můžete Facebook, Instagram či YouTube.
  • Nezapomeňte označit náš profil. Najdete nás jako @hry.mindok
  • Přidejte hashtag #PrististaniceVaseměsto, tedy třeba #PrististaniceKolin, pokud budete kreslit Kolín 🙂
  • Připojte i #Mindoksoutez abychom věděli, že s námi soutěžíte 🙂

To je vše! My budeme všechny příspěvky pečlivě sledovat a následně vybereme 3 z vás, kteří nás nejvíce zaujmou jak sítí linek, tak třeba i popisem.

Každý z vás může soutěžit libovolným množstvím různých příspěvků – tedy klidně můžete nakreslit více sítí! Duplicitní příspěvky (tedy takové, které opakují text či síť) ale uznány nebudou a mohou vést k vyřazení ze soutěže.

Od kdy do kdy soutěžíme?

Soutěžíme od 07.07.2023 do 23:59 dne 16.07.2023. My se pak následně podíváme na všechny příspěvky a pečlivě je vybereme.

O co se soutěží?

  • 3 ks hry Příští stanice Londýn včetně promo balíčku po 1 ks pro 3 z vás, které vybereme
  • 1 ks hry Příští stanice Londýn včetně promo balíčku pro 1 z vás, kterého náhodně vylosujeme ze všech příspěvků na všech sociálních sítích.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Připravujeme: Zábavnou rodinnou hru Města

Chystáme chytlavou rodinnou hru Města od španělského vydavatelství Devir a od mistra rodinných skládaček Phila Walkera-Hardinga. Každý hráč se v ní chopí role návrháře městské čtvrti, vybírá si...