Které hry se dočkají dotisku a které nikoliv? Podívejte se na video!

Naše hry patří opět mezi nejhranější

06.15.2022

V Mindoku se vždy snažíme vydávat kvalitní společenské hry, které přinášejí nejen zábavu, ale i poučení a rozvíjí schopnosti hráčů. To platí nejen o kategorii her SMART, ale i hrách pro děti či náročných hráčských titulech. Proto nás vždy velmi těší, když nakoupené hry nezůstávají ležet v polici a opravdu se dostanou na stůl. Každý měsíc vydává celosvětově největší sociální síť pro hráče, BoardGameGeek, přehled nejhranějších titulů podle zaregistrovaných uživatelů.

Máme velkou radost, že se hry, které jsme vám přinesli v češtině, pravidelně umisťují na předních pozicích a po dlouhou dobu dominují tomuto žebříčku. Poslední dva měsíce máme dokonce všechny příčky v rámci TOP 6. Do seznamu se přitom probojovala i jedna naše připravovaná novinka, Archa Nova. V zahraničí popularita této hry raketově roste a my se již nemůžeme dočkat, až bude dostupná i u nás. Stát by se tak mělo na začátku podzimu.

Nejhranější tituly dle samotných hráčů jsou následující:

  1. Archa Nova
  2. Na křídlech
  3. Kaskádie
  4. Azul
  5. Mars: Teraformace
  6. Ztracený ostrov Arnak

Celý seznam si můžete prohlédnout na BGG.

A pokud vás blíže zajímá naše novinka, Archa Nova, můžete se podívat třeba na její oficiální unboxing na našem kanále na YouTube:

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×