Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Naše hry patří opět mezi nejhranější

15. 6. 2022

V Mindoku se vždy snažíme vydávat kvalitní společenské hry, které přinášejí nejen zábavu, ale i poučení a rozvíjí schopnosti hráčů. To platí nejen o kategorii her SMART, ale i hrách pro děti či náročných hráčských titulech. Proto nás vždy velmi těší, když nakoupené hry nezůstávají ležet v polici a opravdu se dostanou na stůl. Každý měsíc vydává celosvětově největší sociální síť pro hráče, BoardGameGeek, přehled nejhranějších titulů podle zaregistrovaných uživatelů.

Máme velkou radost, že se hry, které jsme vám přinesli v češtině, pravidelně umisťují na předních pozicích a po dlouhou dobu dominují tomuto žebříčku. Poslední dva měsíce máme dokonce všechny příčky v rámci TOP 6. Do seznamu se přitom probojovala i jedna naše připravovaná novinka, Archa Nova. V zahraničí popularita této hry raketově roste a my se již nemůžeme dočkat, až bude dostupná i u nás. Stát by se tak mělo na začátku podzimu.

Nejhranější tituly dle samotných hráčů jsou následující:

  1. Archa Nova
  2. Na křídlech
  3. Kaskádie
  4. Azul
  5. Mars: Teraformace
  6. Ztracený ostrov Arnak

Celý seznam si můžete prohlédnout na BGG.

A pokud vás blíže zajímá naše novinka, Archa Nova, můžete se podívat třeba na její oficiální unboxing na našem kanále na YouTube:

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Jak někteří z vás správně odhadli, naše velká, opravdu VELKÁ, hra a pecka pro příští rok je ANDROMEDA’S EDGE, která před nedávnem ukončila velmi úspěšnou kampaň na Gamefoundu. V této epické vesmírné hře se vydáte na okraj galaxie, do nebezpečného prostředí...