fbpx

Kdo nežere neuteče! Bláznivá párty hra Co tě žere? je tu! 🐻

22. 3. 2024

Kdo nežere neuteče! V této nové karetní hře budete vydání na milost dalším predátorům. Pokud to nebudete právě vy, kdo bude žrát! Blafujte a odhadujte, co další hráči udělají! Vyhraje s trochou štěstí ten nejmazanější.

Co tě žere? je rychlá párty hra pro 2 – 5 hráčů od 8 let a jedna partie vám zabere přibližně 20 minut.

Každé kolo si vyberete jednu kartu z 5 a vyložíte ji tajně na stůl. Následně se vyvolávají jednotlivá zvířátka. První je na řadě medvěd. Je tu nějaký medvěd? Ano?! Tak se odhalí a pokud je sám, tak má možnost sežrat jakékoliv zvíře pod ním! Bude to třeba rys či myš? Ať už si vybere jakkoliv, všichni hráči, co si dané zvíře vybrali, vypadávají z aktuálního kola. No ale pozor – pokud jsou medvědi dva, poperou se mezi sebou a nikdo nikoho nežere!

Podívejte se na představení hry a video návod:

Pokračujete až tři tahy, po kterých si přeživší sečtou hodnoty svých karet před sebou. Kdo má nejvíce, získává dva body, všichni ostatní přeživší po jedno. A jedete znovu! kdo má jako první pět bodů, vyhrál.

Co tě žere? je opravdu rychlá a jednoduchá párty záležitost, u které se zasmějete a pobavíte a zvládnete ji zahrát jak s nehráči, tak i s ostřílenými matadory, kteří si chtějí dát chvíli pauzu od náročných titulů.

Prostě – neměla by chybět v žádné domácnosti. Už jen kvůli těm skvělým a bláznivým ilustracím.

Tak neváhejte, je právě v prodeji!

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×