Kabo se vrací! Chystáme dotisk se zbrusu novou grafikou

20. 12. 2023

Často nám píšete, že byste si pořídili naši malou karetní hru Kabo. Ta je ale již bohužel vyprodaná a náš původní zahraniční partner přišel o práva na hru (ale zůstala mu práva na grafiku).

Jenže vy jste si o ni psali vytrvale a my si řekli, že Kabo prostě chceme! Spojili jsme se tak s šikovnými žáky Střední školy uměleckých řemesel v Ostravě, kteří v rámci soutěže navrhli zbrusu novou grafiku. Vítězné provedení od Kláry Svačinové přináší kouzelné a roztomilé kresby, na nichž hlavní roli hraje kačenka hledající spolu s liškou a žábou bájného jednorožce.

Jsme moc rádi, že jsme mohli spolupracovat s takto talentovanými tvůrci a že vám přineseme (až na nezměněná původní pravidla) kompletně český produkt – hru totiž tiskneme u nás v Čechách!

Už ale slyšíme všechny vaše dotazy – kdy to bude??! Velmi brzy! Hra je již v procesu, grafika hotová a doufáme, že se vše stihne tak, aby hra dorazila do obchodů v průběhu března.

Na obrázku výše máte menší ukázku, jak tato nová verze bude vypadat a začátkem příštího roku se podíváme na grafiku i průběh její tvorby blíže.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×