fbpx

Kabo se vrací! Chystáme dotisk se zbrusu novou grafikou

20. 12. 2023

Často nám píšete, že byste si pořídili naši malou karetní hru Kabo. Ta je ale již bohužel vyprodaná a náš původní zahraniční partner přišel o práva na hru (ale zůstala mu práva na grafiku).

Jenže vy jste si o ni psali vytrvale a my si řekli, že Kabo prostě chceme! Spojili jsme se tak s šikovnými žáky Střední školy uměleckých řemesel v Ostravě, kteří v rámci soutěže navrhli zbrusu novou grafiku. Vítězné provedení od Kláry Svačinové přináší kouzelné a roztomilé kresby, na nichž hlavní roli hraje kačenka hledající spolu s liškou a žábou bájného jednorožce.

Jsme moc rádi, že jsme mohli spolupracovat s takto talentovanými tvůrci a že vám přineseme (až na nezměněná původní pravidla) kompletně český produkt – hru totiž tiskneme u nás v Čechách!

Už ale slyšíme všechny vaše dotazy – kdy to bude??! Velmi brzy! Hra je již v procesu, grafika hotová a doufáme, že se vše stihne tak, aby hra dorazila do obchodů v průběhu března.

Na obrázku výše máte menší ukázku, jak tato nová verze bude vypadat a začátkem příštího roku se podíváme na grafiku i průběh její tvorby blíže.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×