Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Připravujeme: Vydejte se na epickou výpravu na okraj galaxie v Andromeda’s Edge

Hrajte s námi na táborech! I letos chystáme speciální akční balíčky

27. 4. 2022

Již popatnácté jsme si pro táborové vedoucí připravili speciální balíček deskovek. I letos se tak můžete těšit jak na naše skvělé novinky, jako je třeba Alenčina zahrádka či Codex Naturalis, tak i na starší hitovky, jako Desítka Junior či Lama Párty. Všechny hry jsme vybrali tak, aby zaujaly mladší i starší a zároveň se snadno hrály na táborech.

Tento speciální balíček 16 her nabízíme za bezkonkurenční cenu k libovolnému užití v rámci letních táborů – třeba na volné hraní či jako odměny za táborové hry. K němu je možné objednat i akční balíček menších her, které je možné věnovat třeba jako drobné odměny.

Přesný rozpis konkrétních her a ceny rozesíláme všem přihlášeným táborům. Pokud chcete dostat speciální táborovou nabídku, přihlaste se, prosím, do našeho e-mailového newsletteru přesně pro tyto příležitosti. E-mail s nabídkou pro tento rok odesíláme již 3. až 4. května. Při registraci do newsletteru vyberte možnost Tábory.

Upozorňujeme, že tato nabídka je omezena a pouze pro organizátory táborů. Není možné ji využít pro jiné účely či soukromé nákupy her. K objednání balíku je nutné v objednávacím formuláři, který vám zašleme, uvést IČO a fakturační údaje subjektu provozujícího daný tábor.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Jak někteří z vás správně odhadli, naše velká, opravdu VELKÁ, hra a pecka pro příští rok je ANDROMEDA’S EDGE, která před nedávnem ukončila velmi úspěšnou kampaň na Gamefoundu. V této epické vesmírné hře se vydáte na okraj galaxie, do nebezpečného prostředí...