Hrajte s námi na táborech! I letos chystáme speciální akční balíčky

27. 4. 2022

Již popatnácté jsme si pro táborové vedoucí připravili speciální balíček deskovek. I letos se tak můžete těšit jak na naše skvělé novinky, jako je třeba Alenčina zahrádka či Codex Naturalis, tak i na starší hitovky, jako Desítka Junior či Lama Párty. Všechny hry jsme vybrali tak, aby zaujaly mladší i starší a zároveň se snadno hrály na táborech.

Tento speciální balíček 16 her nabízíme za bezkonkurenční cenu k libovolnému užití v rámci letních táborů – třeba na volné hraní či jako odměny za táborové hry. K němu je možné objednat i akční balíček menších her, které je možné věnovat třeba jako drobné odměny.

Přesný rozpis konkrétních her a ceny rozesíláme všem přihlášeným táborům. Pokud chcete dostat speciální táborovou nabídku, přihlaste se, prosím, do našeho e-mailového newsletteru přesně pro tyto příležitosti. E-mail s nabídkou pro tento rok odesíláme již 3. až 4. května. Při registraci do newsletteru vyberte možnost Tábory.

Upozorňujeme, že tato nabídka je omezena a pouze pro organizátory táborů. Není možné ji využít pro jiné účely či soukromé nákupy her. K objednání balíku je nutné v objednávacím formuláři, který vám zašleme, uvést IČO a fakturační údaje subjektu provozujícího daný tábor.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×