Zajímá vás, kdy bude konkrétní hra dostupná a jaké novinky chystáme? Podívejte se do naší sekce Připravujeme, kde naleznete kompletní přehled!

Česky přineseme novou edici Zámků šíleného krále Ludvíka

31. 10. 2022

Jak někteří z vás hádali, opravdu vydáme ZÁMKY ŠÍLENÉHO KRÁLE LUDVÍKA. Tato, dnes již téměř legendární a aktuálně nedostupná, hra u nás již jednou byla, nyní se ale vrací ve své 2. edici s novou a opravdu krásnou grafikou.

Opět budujete šílené zámky s roztodivnými chodbami, místnostmi a snažit se plnit nejednoduché požadavky krále. Základní princip hry se nemění – budete nakupovat jednotlivé místnosti z centrální nabídky, kde každý dílek má jinou cenu a musíte zvažovat, co se hodí vám a co soupeřům, přičemž jednomu za místnost dokonce zaplatíte!

Nově, poprvé v češtině, bude dostupné i rozšíření přidávající hradní příkopy a další prvky.

Všechny nadšené fanoušky šílených zámků potěšíme již v příštím roce, kdy bude hra, včetně rozšíření, dostupná.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Připravujeme: Medobraní, krásná rodinná hra o včelách a medu

Jak víte z Mindotazů, připravujeme českou verzi včelí hry Honey Buzz, teď už bychom asi mohli říkat Medobraní. Jedná se o pěknou rodinnou a vizuálně povedenou hru pro 1–4 správce pláství. Královna vás pověřila týmem dělnic a vlastní pláství a vy budete vysílat dělnice...

Videonávod ke hře Psí park

Videonávod ke hře Psí park

Právě dnes vychází naše nová hra Psí park včetně rozšíření Evropští psi a Psí hvězdy. No a abyste nemuseli číst pravidla, připravili jsme si pro vás oficiální...