fbpx

24. prosince: Příběhový komiks Co vám neřeknou 2 k Nemesis nadělujeme zdarma ke stažení 🎁

24. 12. 2023

Štědrý den je tu a s ním máme pro vás jeden speciální dárek. Často nám píšete o překlad druhého komiksu k Nemesis. A dnes pro vás máme skvělou zprávu – přeložili jsme jej a dáváme ke stažení!

K prvnímu dílu oblíbené hororové hry Nemesis vyšel komiks Co vám neřeknou, který jsme pro vás přeložili a poskytli k vytištění zdarma u nás na webu. Stačí se podívat na profil hry Nemesis.

Třetí díl komiksu naleznete fyzicky jako součást rozšíření Chytridi a doplňky k Nemesis: Lockdown. Druhý komiks bohužel nebylo možné přinést fyzicky, i tak jsme jej ale přeložili (s velkým vypětím sil našeho překladatele Meyshy) a konečně tak můžete doplnit svou sbírku a prožít kompletní příběh ze série Nemesis!

Pro stažení stačí kliknout na obrázek výše, v ZIP složce naleznete jak pravidla s komiksem, tak i žetony a karty. Ty je nutné si vytisknout a zařadit do hry. Aby nebylo poznat, zda se jedná o karty z tohoto komiksu, či z originální hry, doporučujeme použít některé z neprůhledných obalů na karty, např. takovéto.

Sledujte nás na sítích:

Pokračovat ve čtení:

×